Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lenne ez a diéta minden nap?

Jó lenne ez a diéta minden nap?

Figyelt kérdés

5-6 kilót szeretnék fogyni. Mellette heti 5-ször járok konditerembe.


-reggeli: zabpehely

-délelőtt: protein szelet

-ebéd: ami éppen van (csirkemell, zabpelyhes ételek, st ami diétás!)

-délután: edzés után fehérje turmix

-este: banán (7 óra körül)



2016. febr. 9. 19:29
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Szar. Banán és cukros szar proteines csoki nem fér bele. Fehérjét meg alig eszel, zöldség sehol és jó zsírok sem.
2016. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor írnál dolgokat amiket lehet enni?
2016. febr. 9. 19:36
 3/11 Cortez70 ***** válasza:

Google:alapismeretek.

Reggel amúgy mehetne a zabhoz protein vagy főtt tojást is ehetsz mellé. Kell fehérje reggel is. Napközben többször sovàny hús-pici rizs- zöldség. Edzés után protein. Rá 1 órán belül megint húsos kaja. Este még sovány túró. Napi kb 2g xttkg fehérje legyen meg. 0.5g xttkg zsír. A szénhidrátot meg csökkented ha nincs fogyás heti kb 0.5 kg.

2016. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem diétás étrend, ez felsorolás. Nem csak az kell, hogy miből, hanem az is, hogy mennyit eszel belőle. Csomó kajádban fehérje sincs. Persze fogyhatsz így is 5-6 kilót, csak ha sok izom lenne rajtad (tuti nincs), akkor építenéd le az is.
2016. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van ahogy Cortez írja, milyen proteinszelet ment egyébként? Mert abból esetleg van ami befér diétába is.
2016. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mennyiség, rólad se tudunk semmit, s azért a "valami diétás" ebéd nem mond semmit semmiről. Nekem nem fáj a banán, én is enném szívesen, én meggyet eszem, epret és szedret, mert az van... :D Nekem belefér, mert fontos és nem is sok cukor, nekem aztán nem kavar be semmibe. Bár csak akkor eszem őket, ha kellenek. De kissé eltértem.


Makrókat mondj s adatokat, de akkor se fogjuk tudni, hogy konkrétan mennyitől fogysz, max. hogy viszel-e be elég fehérjét meg ilyenek.


Zöldséget sosem eszel?

2016. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, 72kb, 170cm magas. Zöldséget nem eszem mert nem szeretem (írhatjátok a baromságokat hogy ha nem szereted akkor nem is fogsz le, mert nem a zöldségen múlik szerintem).
2016. febr. 9. 20:34
 8/11 Szintis Zoli ***** válasza:
"öldséget nem eszem mert nem szeretem (írhatjátok a baromságokat hogy ha nem szereted akkor nem is fogsz le, mert nem a zöldségen múlik szerintem)" - jól mondod. A fogyás nem a zöldségen, hanem a kalórián múlik. Az, hogy izmot fogysz vagy zsírt, az az edzésen a fehérjén és a zsírbontást gátló cukron múlik. A zöldségen "csak" az egészséged, meg a jó emésztésed múlik. Ha beteg akarsz lenni, meg szorulást kapni, akkor nyavalyogj nyugodtan és ne egyél zöldséget.
2016. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tömjem le? Merthogy őszintén szólva egyik zöldségért sem vagyok oda, amit meg bírok enni az a cékla, illetve nagy nehezen az uborka. Gyümölcsből kicsit jobb a helyzet, ott pl az alma, banán, szőlő és az eper a favorit, amit bármikor meg tudok enni.
2016. febr. 10. 20:37
 10/11 anonim válasza:

Próbáld ki a zöld turmixot, szerintem beválik annak, aki nem szereti alapjáraton a zöldséget. Bármilyen zöld levél az alapja, nekem a spenót a kedvencem, de lehet pl. kelkáposztával is csinálni, + alma, banán összeturmixolva. A gyümölcsök elveszik a levélnek az ízét.

Ne hagyd annyiban, nagyon fontosak a zöldségek az egészséges emésztéshez.

2016. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!