Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez egy jó edzés utáni turmix?

Ez egy jó edzés utáni turmix?

Figyelt kérdés

2 hónapig szedtem tápkieget, de most abbahagytam, mivel gyűjtök gépre.

Ez egy jó turmix lenne edzés után: 100g mogyoróvaj, 300g görög yogurt, 2 banán, pici tej, hogy folyékonyabb legyen.


Fehérje és szénhidrát tudom hogy sok van benne, de edzés után gyorsan felszivódik?



2016. febr. 12. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt a turmixot semmiképen ne fogyaszd el, semmilyen körülmények között a fejlődésed érdekében, pláne ne edzés után, mert ezzel a saját testedet büntetheted meg, még pedig úgy, hogy jól elzsírosítod magadat tőle..


Éppen ezért azt mondom neked, ha nem akarsz fehérjeporokra költeni, akkor helyette, edzés után fogyaszthatsz szilárd ételt. Tervezzél meg magadnak egy normális egészséges étrendet, amitől fejlődhetsz is. Például, lehetne fehérjékben gazdag húsokat tejtermékeket beépíteni az étrendedben, melyek a következők lehetnek: Csirkemellfilé, pulykamellfilé, tojás, hal. Tejtermékek lehetnek például, a túró, a natúr joghurt, aztán sajt félék. Szénhidrát beviteledet fedezheted zabpehelyből, rizsből, vagy tk tésztametélttel.

2016. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Már mondtam hogy eddig én álltam a tápkieget, de most gyűjtök gépre, és a szüleim nem állják a tápkieget.

Akkor eszek rizset hússal.

2016. febr. 12. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!