Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nem latszodnak rajtam...

Miert nem latszodnak rajtam az izmok?

Figyelt kérdés
Hello, 6 honapja edzem, rendszeresen heti 3xor.4-5 etkezesem van Minsk tobb hust eszem.feherjet es vitaminokat szedek.180cm magas 75kg.fekvenyomo padon 60g-al szeriazok feljebb nemtudok menni, egykezesekkel 20-20kg Val.guggolas derekszogig utana vissza 100kg, bicepsz franciaruddal max 40kg.hetfo mell hat, kedd vall lab, pentek has bicepsz tricepsz torzs, 1 es 1 es Fel pray edzem.a sulyom beallt 75kg-ra nem szedek Fel 1grammot sem.nem ertem miert nem fejlodom,edzeseken folyik rolam a viz Fel vagy 1 perces szunetek hagyok.guggolasnal 2,3 perc.edzes elotti porgetom a redbull.dark utan a masszor lany azt kerdi tornazom mert kemenyek az izmaim.na szep latni nem lehet csak kitapogatni?

#fejlődés #izomnövekedés #latvanyos izomtomeg
2016. febr. 12. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ti a fáradságot hogy viselitek el? én másnap csak ülök és nem bírok felkelni a székből..bevagyok feszülve,
2016. febr. 14. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!