Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nem latszodnak rajtam...

Miert nem latszodnak rajtam az izmok?

Figyelt kérdés
Hello, 6 honapja edzem, rendszeresen heti 3xor.4-5 etkezesem van Minsk tobb hust eszem.feherjet es vitaminokat szedek.180cm magas 75kg.fekvenyomo padon 60g-al szeriazok feljebb nemtudok menni, egykezesekkel 20-20kg Val.guggolas derekszogig utana vissza 100kg, bicepsz franciaruddal max 40kg.hetfo mell hat, kedd vall lab, pentek has bicepsz tricepsz torzs, 1 es 1 es Fel pray edzem.a sulyom beallt 75kg-ra nem szedek Fel 1grammot sem.nem ertem miert nem fejlodom,edzeseken folyik rolam a viz Fel vagy 1 perces szunetek hagyok.guggolasnal 2,3 perc.edzes elotti porgetom a redbull.dark utan a masszor lany azt kerdi tornazom mert kemenyek az izmaim.na szep latni nem lehet csak kitapogatni?

#fejlődés #izomnövekedés #latvanyos izomtomeg
2016. febr. 12. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, miért nem látszik, ha nem látszik, de eszel eleget? Elég egyértelmű gondolat, ha nem fejlődik valaki...
2016. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minsk- minel, pray- orat, dark- ezek, hulye telefonom atirta a szavakat.
2016. febr. 12. 22:23
 3/11 A kérdező kommentje:
Eszek ha tehetem hust rizzsel.csirke , pulyka , marha , diszno, halat is szoktam.napi 2 adag feherje- dymatize whey.
2016. febr. 12. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
kiszámolt étrend kell, kisérletezz a ch mennyiséggel.
2016. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
H nem fejlődsz kevés a kaja, az a legvalószínűbb kezdőként.
2016. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Szar az étrended és az edzésed is, azért.
2016. febr. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kaja.
2016. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kaja? 110kg strongmen haverom kevesebbet eszik.Ennel tobbet enni mar hanyinger kelteto.en magamat nem latom nagynak, mas a teremben nem hiszi el hogy 6honap alatt igy kilehet tornaznia magat,en sovanynak latom magam.basszus mikor leszek 110kg kigyurt allat ,has nelkul :-( masszor lany megkerdi tornazok? Fol is ba..ott:-)
2016. febr. 13. 22:57
 9/11 A kérdező kommentje:
A faradsagra , edzes utan , masnap meloban csak bulldozerrel lehet kimozditani valami gyogyir letezik, vagy csak az hogy megszokja a szervezet.. nekem Fel ev alatt nem szokta meg:-)
2016. febr. 13. 23:05
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Akkor edzésben a hiba, de azt meg látni kellene. Meg a genetikád sem lehet valami szuper, ha nem látszik rajtad. De ettől még kellene fejlődni.
2016. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!