Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Crossfit edzés alkalmával...

Crossfit edzés alkalmával 15-20 perc elegendő? (fogyás a cél)

Figyelt kérdés
légyszi olyan írjon,aki ért is hozzá és nem csak más sportokat tud fikázni,minta ő olyan profi lenne,köszi
2016. febr. 14. 14:20
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
66%
Elegendő, ha olyan az ètrended, hogy ezzel már kalória mínuszban leszel. De miért úgy kell feltenni egy kèrdést, hogy egyből támadsz is?
2016. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem "mintha olyan profi" lennek de a crossfit az szerintem nem jo semmire de toljad biztos sok mindent lehet csinalni 20 perc alatt
2016. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
68%
Beszarnál attól a 20 perctől kisgyerek, amit a crossfittesek végeznek. Kovács Lacee-ra keress rá. Mikor vagy olyan formában öcsi? Ha nem értesz hozzá, akkor ne ugass bele.
2016. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Cortez70: bocsánat,kinek nem inge,ne vegye magára!


2.válaszoló: megnézném,Te milyen formában vagy,hogy így le tudod szólni a crossfitet!

2016. febr. 14. 16:04
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
10%
Nem ingem és nem vettem magamra, csak legalább a kérdésben egyből ne támadj szerintem.
2016. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak már egyből akadt egy ember,aki nem érti meg ezt,ezért akartam az elején írni,de látom egyesek számára ez nem érthető.
2016. febr. 14. 16:33
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
64%
Kötekedő kiskancsók mindig vannak. :)
2016. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hat azert egy testepitohoz kepest nem nagy ember nem nezek igy ki nem is azert mondtam

Meg ahogy elneztem o is hasznal sulyzot

2016. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
64%
Miért ne használna? A crossfittben súlyzós gyakorlatok is vannak. Látod ennyire nem értesz hozzá.
2016. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Átlagembernek val'szeg elég. Én nem is értem, miért kell összehasonlítani a testépítést a corssfit-tel... Ez olyan, mintha a magasugró el kezdené fikázni a kosárlabdázókat, hogy életképtelenek, mert nem tudnak akkorát ugrani, mint a magasugrók.. :D


A testépítés célja az alakformálás, az izomtömeg növelés, valljuk be őszintén, a külsődleges eredmények a célok.


Crossfit pedig alapvetően különböző sportágak erőnléti edzéseinek a mixe, a célja ebből adódóan az erőnlét fejlesztése. Dinamika, mobilitás, kondíció, mozgáskoordináció fejlesztése. Leginkább élsportolóknak, rendvédelmi dolgozóknak ajánlott, akik nem irodában dolgoznak, más rétegnek tulajdonképpen felesleges, egy átlagos embernek elég az általános erőnlét-, izomfejlesztő edzésprogram. Ez annyiból áll, hogy lemegy a terembe, szabályos súlyzós gyakorlatokat csinál, mellette pedig eljár futni, 6 km az ajánlott távolság. Szerintem. De ez csak az én véleményem. Uff!

2016. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!