Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért változott meg az emberek...

Miért változott meg az emberek véleménye az edzés utáni "turmix" hasznosságáról, fontosságáról?

Figyelt kérdés
Pár éve még mindenki mondta, hogy szinte kötelező edzés után a turmix, ezt főleg az anabolikus kapuval indokolták, mára viszont sokan kételkednek ennek a létezésében. Ugyan ez van a gyors ch-val is. Elég egy-két évvel visszamenni a kérdések terén, mindenki szőlőcukrot ajánlott a turmixba, manapság meg már azt állítják hogy az összetett ch-k ugyan úgy jók. Mi okozta ezeket a változásokat?

2016. febr. 16. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az változott, hogy nem testépítő magazinokat olvasnak ahol a cégek a saját áltudományos ajánlásaikat írják.
2016. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de legtöbben azzal is érveltek hogy tapasztalatból mondják. akkor most hogy van ez?
2016. febr. 16. 13:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Kik azok a legtöbben? Én pl soha nem mondtam, hogy csak az jó, de egyébként jó is a gyors ch, csak nyomj egy kis inzulint, mint a profik, nekik kell.
2016. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Úgy van akkor, hogy tapasztalat is. Miután áttértem zabra vagy pufirizsre (a protein mellé), nem esett le az izom rólam, nem lettem rosszabb formában. Akkor meg minek igyak cukrot, nem? De. Ennyi.
2016. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Emellett a zab es a pufirizs meg egeszseges is a beleknek a cukorral szemben.
2016. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is rizslisztet vagy banánt javasoltam edzés után.
2016. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom,megjelent valami cikk,és most mind azt fújja.
2016. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az edzés utáni turmix mindenkinek fontos, aki nem tud edzés után kajálni.

A cukortól meg valaki fél, valaki nem, ez régen is így volt, és most is így van. A fogaknak nem tesz jót az tény, de ha nyomsz mellé egy kis inzulint, akkor segíted a fehérje beépülését (nem is kicsit).

De az inzulin is ilyen, valaki fél tőle, valaki nem.

2016. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindig az van "tudományosan" alátámasztva, amit elakarnak adni.

A tömeg véleménye meg a médián alapul.


Lehet csak én látom pesszimistán a dolgokat.

2016. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cortez70 ***** válasza:
És most mit akarnak eladni? A banánt, rizst?:)
2016. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!