Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik sportot válasszam?

Melyik sportot válasszam?

Figyelt kérdés

Sportolni szeretnék, de nem tudom mit kellene.

Valami olyat szeretnék, amitől izmosodik a lábam/fenekem és a karom is. Tudnátok segíteni? Megköszönném :))

14/L


2016. márc. 25. 09:13
 1/6 anonim válasza:

Úszás, mert az minden porcikádat megmozgatja és pár év után már eléggé megerősödik a vállad és a lábad, a legfőképpen a karod!!

A balett is hasznos, mert ott megtanulod a legfontosabbakat: én már 4 éve balettozom és nagyon sok a tapasztalatom, Először még nehezebben ment, hamar kifáradtam, nem volt olyan egyenes a derekam és a hátam, de az évek során a rendszeres edzéssel (és persze rengeteg izomlázzal) sokat erősödött a vállam, a hátam, a karom, stb... és már sokkal kevesebb fáradsággal csinálom meg mindezt!

A lovaglás is nagyon jó választás lenne. Gyönyörű, egyenes lenne a hátad és a vállad, a karod is izmosodik tőle.

2016. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már a testépítés topikban teszed fel a kérdést, elgondolkodhatnál rajta...
2016. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Olaf88 ***** válasza:

# 1

Az úszás minden porcikádat MEGMOZGATJA, nem pedig MEGEDZI. A valóságban semmi nem fog látszódni a kinézeteden, ha sokat úszol. Persze, az olimpián az úszók izmosak, de nem az úszástól, hanem az embertelen mennyiségű doppingszertől, amivel telenyomják őket.


Igen, a balett nagyon egészséges mozgásforma, remek tartást és hajlékonyságot ad, de a kérdező izmosodni szeretne, a balettosok pedig arról híresek, hogy pálcika vékonyak.


A lovaglástól pedig még szintén senki nem lett izmosabb. Igen, a gerincnek ez is jó, de mi van, ha a kérdezőnek nincs gondja a tartásával?


Kérdező: ha szép, egészséges testalkatot szeretnél, viszont az izmosodás is cél, akkor súlyemelés, atlétika, szertorna, küzdősportok.

2016. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
TRX. Saját testsúlyoddal dolgozol, viszont ettől is nagyon szépen tudsz erősödni, izmosodni. Az első alkalom garantáltan izomláz, én 4 napig nem tudtam leülni, olyan izomlázam volt :D
2016. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami a legjobban tetszik neked. De izomépítésre a súlyzós edzés a legjobb, ez tény. Lehet ám több sportot is űzni egyszerre.
2016. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! :))
2016. márc. 25. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!