Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oldalról nézve a combom első...

Oldalról nézve a combom első fele túl izmos. Utálom. Hogyan veszíthetnék izmot?

Figyelt kérdés
Ha az nem lenne olyan amilyen, nem is lennének csúnya lábaim. Nadrágon keresztül is látszik. Futni szoktam (lassú). Itthoni szívesen tornáznék, súlyokkal is, csak például félek, hogy amikor guggolok akkor még jobban meg fog nőni.Még télen kondiztam, ahol személyi edző akart segíteni, és itt kezdődtek a gondok. Mit csináljak? Izomleépítést, vagy mit? Kérlek , segítsetek.

2016. ápr. 1. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most is átállíthattál valamit... Vakon írsz vagy mi?:D
2016. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Cortez70 ***** válasza:
Nem is gondoltuk, hogy vakon írsz. Teljesen tiszta és érthető. :)
2016. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kép?

Az a helyzet, hogy bár én annyi izmot akarok magamra pakolni naturálban, amennyi csak sikerül, azért a kifejezetten izmos láb nekem sem tetszik (bár kéne néznem képet, mi a naturál max lábnál. esélyes, hogy azért sem vagyok oda). Lehet, hogy meg fog változni, ha odáig jutok (természetesen edzek lábra kezdettől fogva), lehet, hogy nem.


De ezekkel a számokkal kicsit nehezemre esik elhinni a túl izmos lábat, bár ki tudja, hogyan oszlik el a súly, izom. Nem értek hozzá.


Amúgy kérdező, ha számodra túl izmos a lábad, akkor max. kihagyod edzéskor. Izmot ne akarj veszíteni, ha egyszer súlyzózni akarsz s nyilván tömeget növelni felsőtesten... De a lábedzést minimalizálhatod, aztán meglátod, mi lesz.

Lehet, hogy túl fejletlen a felsőtested izomzata s azért rossz az összkép? Csak találgathatok kép nélkül...

2016. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De azt sem tudom, hogyan lehet futással túl izmos lába valakinek...
2016. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bakon gepelno azt jelenti,hohy nem nezem a klviaturat
2016. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!