Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy gyúrok 3 éve, szépen fejlődök, nagyon izmos vagyok. Súlyemelésbe elég nagy erőm van, mivel nagy súlyokkal tudok dolgozni, de súlyemelésen kívül semmihez sincs erőm. Szorításba gyenge vagyok, mikor kezet kell fogni valakivel, szkander nem megy, ha dolgozni megyek ott se csinálok olyan nagy teljesítményt mint ahogy kinézek. Múltkor neki akartam szökni egy csávónak de az egyik haverom lefogott. De úgy lefogott hogy nem tudtam a karomat mozdítani. Mi a franc van velem? Fekve nyomok 100-al, felhúzás 145, guggolás 130, nagy állat vagyok. Mégis a termen kívül sehol nem vagyok. Nagyon bosszant 18/F. (182cm, 87kg)
2016. ápr. 1. 21:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
Tudom sovany vigasz de sulyemelesbe se vagy eros.
2016. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Olaf88 ***** válasza:
87 kilósan 100kg fekvenyomás, 130 guggolás, 145 felhúzás egyáltalán nem nagy szám, kb 1-2 év edzés eredménye. Majd ha belehúzol 200-ba, akkor lesz erőd.
2016. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
*84kg. Azokhoz képest is gyenge vagyok más téren akik nem is edzenek
2016. ápr. 1. 21:34
 4/49 Cortez70 ***** válasza:
73%
Te súlyzókkal is gyenge vagy. A nagyon izmost is kétlem. Dobj egy képet.
2016. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

" szoritásban gyenge vagsok, mikor kezet kell fogni valakivel.."


Látom te tipikusan az a véglet vagy, akinek az a mániája, hogy ha kézszorításnál nem töri el a másik kezét még a végén b*zinak nézik. Ez ugyanolyan cink, mint a döglötthal kézfogás. Ne ragozzuk, egyszerű ember vagy mint a százas szög.

2016. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Szergej55 ***** válasza:
Lássuk csak. Én nem vagyok nagyon izmos vagy erős, de fekve megy 110-115, guggolni tudok 170-175-öt, felhúzni 200-205-öt.
2016. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

1. Paraszt vagy. (Neki akartál szökni? Ki beszél így?)

2. Ha azt gondolod magadról, hogy nagyon izmos vagy meg nagy állat, akkor rossz úton haladsz. Ez nem az a sport, ahol elégedett vagy az eredménnyel.

3. Szkander nem mérhető fekvenyomásban vagy guggolásban.

4. Amikor kezet kell fognod valakivel, nem az erődet kell fitogtatni.

5. Gondolom fizikai munkát végzel, ott meg nem 100 kg-ot kell fekve kinyomni, hanem napi 8-16 órát pakolgatni. Állóképességed kevés hozzá.

2016. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Én nem nyomok ennyit, meg ilyenek, de egyszer ha szájba gyűrök valakit a jóféle tanyasi parasztlengővel! Akkor lesz nemulass!


Ki kéne menned a dinnye fődre édes ecsém'! Hát hej hun ván mán a paraszti erő, te gyerek!


Amúgy meg a szorításodat is kell edzeni, ha erősen akarsz fogni. A haverod meg azért fogott le, mert tuti tiszta ideg lettél a bunyó gondolatától, pumpált a fejed, lehet, hogy remegtél is és totál legyengítette az ideg. Velem is volt ilyen. Amikor fogytam egy 30-ast meg nem ütöttem meg egy éve senkit, akkor egy 40 kilóst se bírtam volna módszeresen megütni az harci láztól. Tuti, hogy ez volt. Hiába nem nagy súlyok, azért ha az utca embere bemegy a terembe, akkor nem guggol 130-al. Tehát le kéne pipálnod egy nem edzőt erőben.

Én azt mondom neked, hogy iratkozz be birkózásra, judora vagy valami küzdősportra. Esetleg boksz, ott viszonylag gyorsan megtanulsz néhány dolgot, amivel ki lehet valakit teríteni. Amikor megtanultam csak az egyenest és gyakoroltam, akkor olyat tudtam három hónap alatt, hogy egy-két ütéssel tudtam padlóztatni kesztyűzésnél. Hidd el, ha megtanulod a dolgokat, akkor akár egyetlen ütésed is olyanná válhat, hogy fellököd vele a gyereket, ha nem is ütöd ki. Nem mondom, hogy verekedjél, de ha balhé van, akkor nem árt, ha nem szarod magad össze és tudod, hogy hova üss és hogyan. De nem pártolom az erőszakot, tehát csak óvatosan! És mindenki legyőzhető, ezt csak megjegyzem azért, hogy ne vegye el a kedved, ha egy tapasztaltabb leiskoláz edzésen.

2016. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

"Neki akartál szökni? Ki beszél így?"


Egy székelynek is ezt mondanád? Szerintem ezért nem kéne bszogatni senkit.

2016. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Úgy értem mikor kezet fogok valakivel érzem, hogy a másiknak alapból erősebb a keze. Haverok között szoktunk csak így marháskodni hogy szoríts meg, csak funból. Nem az a tipus vagyok, aki most nekifog ismeretlenekkel keménykedni, csak így haverok között vettem észre, hogy gyengébb vagyok. Az izomtömeget, meg az erőt a velem egykorúakhoz viszonyítva írtam nagynak. Hozzájuk képest tényleg Hulk vagyok. Nem a nagy általánosságba értem
2016. ápr. 1. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!