Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy gyúrok 3 éve, szépen fejlődök, nagyon izmos vagyok. Súlyemelésbe elég nagy erőm van, mivel nagy súlyokkal tudok dolgozni, de súlyemelésen kívül semmihez sincs erőm. Szorításba gyenge vagyok, mikor kezet kell fogni valakivel, szkander nem megy, ha dolgozni megyek ott se csinálok olyan nagy teljesítményt mint ahogy kinézek. Múltkor neki akartam szökni egy csávónak de az egyik haverom lefogott. De úgy lefogott hogy nem tudtam a karomat mozdítani. Mi a franc van velem? Fekve nyomok 100-al, felhúzás 145, guggolás 130, nagy állat vagyok. Mégis a termen kívül sehol nem vagyok. Nagyon bosszant 18/F. (182cm, 87kg)
2016. ápr. 1. 21:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha az 55-ös mellé állnék a farokhosszúság méregetésben, de ez azért erős kijelentés:


"Nem, de 120-140-es nyomás, és 200 körüli felhúzás, guggolás az elérhető még naturálban is 3 év alatt"


Elérhető, de 100-ból 98 ember 15 év után sem fogja ezt elérni, kivéve ha ő maga is 100+ kiló.


Már többet járok fel ide, most van időm, de észrevettem, hogy itt mindenki brutál genetikával és legalább EU bajnoki erőszintekkel rendelkezik, ami statisztikai alapon lehetetlen.


KÉRDÉSRE:


Szorításra szorítással kell edzeni, szkanderre szkanderral, sz*rlapátolásra meg sz*rlapátolással. Ha heti többször aerob és/vagy kardiót nyomsz, az jelentősen megnöveli az esélyeidet és lehetsz keményebb árokásó, mint a munkások, csak az a nem mindegy, hogy az ő teste évek óta arra van készülve, hogy kimegy és órákig támasztja a lapátot és egy deka izom sincs rajta az ehhez szükségeseken kívül, te meg cipelsz magamon plusz 20-30 kiló izmot, amit akkor is táplálni kell, ha csak gombfocizol egy asztalnál ülve.

Aki lapátolásban méri az erejét vagy zsákcipelésben az ugyanazt csinálja, mint aki futásban vagy fekvenyomásban.


Ha valakivel versenyezni akarsz, akkor menj el és lapátolj vele egy napig, majd egy hét múlva hívd le magaddal edzeni. Te garantáltan jobban fogsz lapátolni,mint ahogyan ő edzeni.


A lefogásról meg annyit, hogy a testméreted nem egyenlő az erőddel. Ha meg a haverod a másik kezével betámaszt egy falnak, akkor háromszor ekkora is lehetsz, röhögve megfog.

2016. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Hany cm vagy Cortez es hany kg?
2016. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 Cortez70 ***** válasza:
173 cm, 84 kg.
2016. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
A GYK -n mindenki R.O.M száraz egész évben, 170kg nyom fekve, 300kg húz fel és 360kg guggol. 0 ch -n.
2016. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim válasza:
Fekvőtámasz ujjakon,húzódzkodás,ezektől lesz erős a fogásod
2016. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Nagyon ambiciozus vagy. Hihetlenul fontos celjaid vannak az eletbe. xd
2016. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
Es gondolom április elseje
2016. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

#34

Senki nem mondta, hogy 360kg-al guggol de a kerdezo tskg*1,5 guggolasat azert ne allitsuk mar be brutal teljesitmenynek. Ezt a baratnom 6 honap alatt erte el szoval azert egy sractol nem olyan nagy szam.

2016. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
A srác nyilván nehezebb, mint a csajod. Viszont nehezebbel is guggol. 6 hónap alatt meg azért érdekes, mert 2-3 hónap az átmozgatás, ahol nem kellene baromkodni még a súlyokkal. 3 hónap meg azért nem olyan rengeteg idő. Bár vannak jó genetikájú emberek.
2016. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
10kg-os kis ruddal kezdte a guggolast es 2,5kg-ot emeld edzesenkent ennel ovatosabban nem lehet haladni.
2016. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!