Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy gyúrok 3 éve, szépen fejlődök, nagyon izmos vagyok. Súlyemelésbe elég nagy erőm van, mivel nagy súlyokkal tudok dolgozni, de súlyemelésen kívül semmihez sincs erőm. Szorításba gyenge vagyok, mikor kezet kell fogni valakivel, szkander nem megy, ha dolgozni megyek ott se csinálok olyan nagy teljesítményt mint ahogy kinézek. Múltkor neki akartam szökni egy csávónak de az egyik haverom lefogott. De úgy lefogott hogy nem tudtam a karomat mozdítani. Mi a franc van velem? Fekve nyomok 100-al, felhúzás 145, guggolás 130, nagy állat vagyok. Mégis a termen kívül sehol nem vagyok. Nagyon bosszant 18/F. (182cm, 87kg)
2016. ápr. 1. 21:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
18 évesen ezek jó súlyok. Biztos van aki többet bír, de sokan ennyit se ennyi idősen. A szorításra tényleg edzeni kell, simán előfordulhat, hogy a konditermi edzéstől nem fejlődik valamiért.
2016. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 Olaf88 ***** válasza:
Akkor fordulhat elő ha csak gépekkel edz, de itt nem ez a helyzet. Ahogy nőnek a súlyok, nő majd az ereje is, ilyen egyszerű.
2016. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Nagy allat vagy el kell ismerni.
2016. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
A konkrét problémám az, hogy a mindennapi életben akarok erős lenni. Más téren is. Nem csak a konditerembe
2016. ápr. 1. 22:52
 15/49 anonim ***** válasza:

Mik nem mennek? Írd le konkrétabban. Az oké, hogy nem bírtad magad kifeszíteni a szorításból. Na most nem írtad ki fogott le például. Nem mindegy, hogy egy 50 kilós vagy egy 70-80 kilós, akár átlagos gyerek. Tudni is kell, hogy hogy kell belőle kijönni. Mert ha nem lefognak, hanem például valaki ki akar csinálni, megragad hátulról, átöleli a nyakad és leszorít. Valószínű nem tudja a technikát, de paraszti erőből lefojthat simán. Egy kis idő után bekékül a fejed és elájulsz. Ha nem tudod, hogyan védekezz hiába vagy baromi erős, nem tudsz vele mit kezdeni, mert a fojtogatódat nem fekve kell kinyomni meg nem leguggolni vele vagy emelgetni. Tudom, hogy szarul hangzik, de ez az igazság, ugyanis a testépítés nem arra van kitalálva, hogy minden élethelyzetben megálld a helyed, viszont egy jó alap ahhoz, hogy legyen egy jó erőnléted. Csak ha nem tudod ezt használni, akkor a hajadra kenheted. Most gondolj bele a gyerek akinek neki akartál menni esetleg bedurcizik, hozza egy nagyobb darab a haverját, az ugyanígy lefog vagy befogja a nyakad, ő meg szépen málnalekvárosra ver. Ezért mondom, hogy hülyeség a kakaskodás, mert nem lehet tudni ki mire képes. Vannak nagyon hülye emberek. Ezt csak azért írtam le, hogy meggyőzzelek, hogy ha lehet kerüld el a verekedést, mert csak a bajod lesz belőle.

A mindennapi életben meg főleg cipekedsz, tehát az alkarra kéne rámenni és fogásra. Meg ott van például a farmerjárás vagy megpakolsz valamit, hogy nehéz legyen, tartod magad előtt és viszed. Ezt tudom mondani. Meg edz az állóképességedre, tehát kardiózz, aerobozz többet.

2016. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Fake kérdés.
2016. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet, kivancsi vagyok hogy nezel ki ilyen magassaghoz ilyen testsullyal
2016. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
55%
Mi van itt mindenki 200-zal guggol, 300-zal felhúz, meg 140-nel szériázik fekve? Mert a válaszokból az jött le.
2016. ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Cortez70 ***** válasza:
Nem, de 120-140-es nyomás, és 200 körüli felhúzás, guggolás az elérhető még naturálban is 3 év alatt. Szóval 140-es felhúzás az mióta számít erősnek?
2016. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Cortez, te 30 éve edzel, akkor te már 500-zal guggolsz?

Na jó csak vicceltem, ja nem! Szerintem aki 30 éve edz, jobb eredményeket és jobb kinézetet is tudna produkálni, mint te!

2016. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!