Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Gyúrok de nincs erőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy gyúrok 3 éve, szépen fejlődök, nagyon izmos vagyok. Súlyemelésbe elég nagy erőm van, mivel nagy súlyokkal tudok dolgozni, de súlyemelésen kívül semmihez sincs erőm. Szorításba gyenge vagyok, mikor kezet kell fogni valakivel, szkander nem megy, ha dolgozni megyek ott se csinálok olyan nagy teljesítményt mint ahogy kinézek. Múltkor neki akartam szökni egy csávónak de az egyik haverom lefogott. De úgy lefogott hogy nem tudtam a karomat mozdítani. Mi a franc van velem? Fekve nyomok 100-al, felhúzás 145, guggolás 130, nagy állat vagyok. Mégis a termen kívül sehol nem vagyok. Nagyon bosszant 18/F. (182cm, 87kg)
2016. ápr. 1. 21:29
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
40. Nem tudsz hónapokig minden edzésen emelni a súlyon hiába vagy kezdő
2016. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Kezdokent honapokig birod ha eleg kis sullyal kezded de kicsivel is kell ugye. Addig kell emelni (edzesrol edzesre 2,5kg) amig birsz aztan csokkenteni 20%-al es ujra addig emelni a sulyon ameddig megy es tobbet fogsz birni mondjuk 5-10kgal aztan megint csokkentesz 20%-ot es emeled megint egy kicsit tovabb mint elotte.
2016. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 Olaf88 ***** válasza:
Igen, így 3-4 hónapig simán lehet fejlődni. A legtöbb ember gond nélkül felmegy ezzel a módszerrel minimum 100 kilóig guggolásban. Utána meg szintén legalább ennyi ideig lehet fejlődni, ha csak hetente emeled a súlyt. Később meg 6-8 hetes ciklusokkal több évig ki lehet tolni a dolgot...
2016. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Én edzésenként nem növelem a súlyt, csak hetente. De egyébként úgy csinálom, ahogy írtátok. Én is visszaszedem, ha elakadok. Aztán megint felpakolok. Végül is annyira nem hihetetlen, de én nem mernék így haladni.
2016. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Mármint ennyire gyorsan.
2016. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
2 honapja kezdtem guggolni, azelott nem is guggoltam. Na meg a felhuzas is 3. Alkalomra osszejott a 145 kg. Mostanaban kezdtem el ilyen osszetett gyKorlatokat csinalni, mellesleg18 vagyok, szoval nem hiszem hogy raszorulok a fikazasra. En csak a kerdesemre szerettem volna valaszt kapni
2016. ápr. 3. 22:08
 47/49 anonim ***** válasza:
Harmadik alkalomkor 145kg -s felhúzás? Ja. :)
2016. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

#46

Pont most valaszoltad meg a sajat kerdesed.

2016. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Cortez70 ***** válasza:
Ja. Akkor ezért vagy még gyenge kérdező, mert most kezdtél normálisan edzeni.
2016. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!