Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok bulizni kondi mellett?

Szoktatok bulizni kondi mellett?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy? Hetente? Havonta? Mit isztok, milyen buli? Én régen hetente is mentem, amióta edzek ez lecsökkent havi dologra, néha 1,5 havira. Egy az, hogy, mert, ha kicsit is berúgok, akkor is mocsok másnapos szoktam lenni, ezért kikerülöm, hogy ne tudjak enni másnap és tudjak regenerálódni. De, ha már megyek is, akkor sem iszok annyit, mint régen, mert már tudom hol a határ. Ez általában szórakozóhelyeken van, diszkókban, de néha hívnak Pubszerű helyekre is.

Szóval?


2016. ápr. 2. 21:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja, meg nyilván azt az ember le is táncolja, amit bevisz piából. Legalábbis nekem ez így van, 4 órányi tánc és mászkálással bőven elégetem azt a 6-800 + kcal-t amit beviszek piából.
2016. ápr. 3. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!