Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet egyszerre boxolni és...

Lehet egyszerre boxolni és thai boxolni?

Figyelt kérdés
A box ami a legjobban tetszik,de ott nincs rúgás,de valamennyire azt is szererném mert jó lenne.Azért gondolok mindkettőre mert a box ami rohadtul az ütésre megy,a thai box meg ugyanez az ütés,csak ott a lábra jobban figyelnek,ott több a rúgás.Így ez a kombó nem tök jó?Azt hallottam,hogy ezt a kettőt együtt nem lehet,azért mert box közben bennem lenne,hogy rúgjak és úgy nem tudnék rendesen boxolni mert figyelnèm a lábát meg én is rúgnék,ilyesmi

2016. ápr. 3. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy butaságot hallottál :) a boksz meg a thai-boksz kitűnően kiegészítik egymást, együtt tökéletes állóharc-kombinációt alkotnak. A thai-bokszolók kiválóan rúgnak, clinchelnek ("összekapaszkodsz" az ellenfeleddel, ilyenkor elsősorban térdrúgások és könyökütések játszanak, no meg dobások) míg az ökölvívóknál jobb ütőt egy küzdősportban sem találsz. Természetesen a thaiosok is tudnak ütni, csak a sokkal összetettebb "fegyverarzenál" miatt arra nyilván nem jut annyi idő. A boksztudásod hozzá fog járulni a thai-boksztudásodhoz, meglátod majd kesztyűzésnél. Szóval csak hajrá! :)
2016. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem tiltja a törvény
2016. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsővel tökéletesen egyet értek. Szerintem is nyomjad mindkettőt! Csak egy-két apróságra kell figyelni, pl thaiboxnál ne hajolgass el, mert könnyebben fejenrúgnak, de ezekre úgyis rájössz magadtól! (vagy mások szólnak) Hajrá!
2016. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!