Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék fogyni, kicsit...

Szeretnék fogyni, kicsit izmosodni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nos, jelenleg 20 éves vagyok, eddig nem igazán törődtem a külsőmmel, elhanyagoltam teljesen. Most valamilyen oknál kifolyólag szeretnék fogyni és/vagy izmosodni kicsit. Már meguntam, hogy mindig én vagyok a duci fiú a társaságban. 95 kiló vagyok, észrevettem, hogy 2-3 éve nem fogyok illetve nem is hízok, bármit eszek, remélem ez pozitívum. Szeretnék leadni 20-25 kilót vagy a felesleges zsírréteget ha lehet (nem értek hozzá, lehet, hogy hülyeséget mondok) átalakítani izommá. Fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá, Debrecenbe a Cutler Gym-be szeretnék menni, viszont félek, hogy néznének és kinevetnének a súlyom miatt ("Mit keres itt egy ilyen dagadt?" stb..) Még soha sem próbáltam edzeni vagy fogyni vagy bármi. Ezért szeretném a segítségeteket kérni, bármilyen tanácsot várok itt válaszként vagy üzenetben! Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :)

(~179 cm vagyok, ha ez számít)



2016. ápr. 16. 13:39
 1/5 Kisboltos ***** válasza:

Neked a Sárga kapszulát tudom ajánlani. Itt oldalakat kellene írni, abban meg pont benne vannak az alapok.

Letöltöd, kinyomtatot, ha úgy jobb, és elolvasod. Kissé nyers olykor a nyelvezete, de mindenkinek könnyen emészhető tudást ad.

2016. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Kezd el szálkásító diétával és teljes testes heti 3 napos edzéssel. Az első által ajánlott könyben megtalálod ezeket.
2016. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. ápr. 16. 14:35
 4/5 Kisboltos ***** válasza:
Aztán persze, ha felmerül valami kérdés, akkor írd ki nyugodtan.
2016. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. ápr. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!