Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés húzódzkodás 2....

Fegyencedzés húzódzkodás 2. -3. lépését nem tudom megcsinálni mert nincs megfelelő rudam. Mivel helyettesíthetem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Seprűnyél
2016. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Széttörne. De egy vastagabb vasrúddal már próbáltam...ez meg lecsúszik (ha teljesen alatta vagyok akkor nem, de akkor meg kb a számhoz tudom húzni nem a mellkasomhoz)
2016. ápr. 29. 14:51
 3/11 kovpet ***** válasza:

A rúdra vagy kíváncsi vagy a rögzítésre?

Rúdnak tényleg jó egy nyél, mondjuk nem seprűé, mert az gyenge. De valami ásóé jó lehet, nézz körül egy barkácsáruházban vagy gazdaboltban vagy akárhol, ahol vannak ilyesmik.

Collos vasrúd is jó, de azt csak 6 méterest tudsz venni (esetleg kettévágják, de az is sok).


A rögzíés meg a körülményektől függ.

2016. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rögzítéssel van gond.
2016. ápr. 29. 15:04
 5/11 kovpet ***** válasza:
Hova akarod rögzíteni?
2016. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából bárhova....

Eddig csak két támlás székkel próbálkoztam de ha nem vagyok teljesen alatta akkor lecsúszik

2016. ápr. 29. 15:19
 7/11 kovpet ***** válasza:
Ideiglenesen oda is kötözheted. Kötéllel vagy villanyszerelő kötegelővel. Ha csak kicsin múlik, akkor elég lesz ez is.
2016. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyorskötővel próbáltam, felborult a szék :D szerencse hogy vastag szőnyeg volt alattam :D
2016. ápr. 29. 15:28
 9/11 Olaf88 ***** válasza:
Elmész a méteráru boltba, veszel 3-4 méter hevedert(mindegy milyen vastag, elég erősek, párszáz forint), és kész vagy. Odaállsz egy fához átdobod a hevedert egy ágon, és kész is a házi szuszpenziós tréner. 2. és 3. lépéshez is jó lesz, mivel olyan magasan fogod meg, amennyire akarod. Ha csúszik rajta a kezed, rácsavarod a csuklódra.
2016. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez jó ötlet! :)


De mivel kisvárosban lakó vagyok így nincs méteráru bolt. És mivel gyerek vagyok így el se engednek a városba

De kötél van itthon. 1-1 hurok a végére és kész is (mondhatni gyűrű :D)

2016. ápr. 29. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!