Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatok vannak...

Milyen gyakorlatok vannak gerincferdülés ellen?

Figyelt kérdés
Mint gyógytorna, otthon elvégezhető. Eddig itthon derekamra edzettem, meg felső részére pedig tudok húzódzkodni, de nem nagyon használ.
2016. máj. 14. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez. Lehetőleg aki ért is hozzá és foglalkozott sportolókkal is.
2016. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

kb 50féle húzódzkodás van.

Minnél változatosabban edz, alapvetően hátra, vállra, de mehet a tolóckodás, tárogatás is néha.

Itt le van írva

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..


Az állig húzás is nagyon jó ha feszes, plank tartást tudod tartani

az evezést csigán, felhúzást felejtsd el.

fitball, edzőkötél, súlyzók hasznosak.

2016. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az orvos határozza meg hogy a te konkrét problémádhoz milyen fajta gerinctorna a legmegfelelőbb.

vagy minimum egy röntgen kell,amiből a gyógytornász már ki tud indulni ha magánhoz mész mert nem akarsz 4 hónapot várni mire sorra kerülsz a reumán-ortopédián.

2016. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

ha nem értesz hozzá nem kéne írogatni, az orvos annyit mond ússzál, sportolj jobb esetben.

mint ahogy egyik sportnak sincs saját edzőgyakorlata, úgy itt sincs.

Azt meg nem részletezném egy kondi terem mennyivel hatásosabb mint a gyógytorna.


Expander is nagyon jó mindenféle fogással hátra.

A lényeg a hátedzés és nem bedőlni mindenféle majd más megoldja hülyeségnek, csak te tudod meggyógyítani magad edzéssel.

2016. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na megint a prosztó okoskodik. Nyilván majd ő meggyógyítja magát, húzódzkodásokkal :D annyira sötét vagy:D mikor azt mondtam orvoshoz menjen, direkt kihangsúlyoztam, hogy aki ért is hozzá, nem egy prosztó sztk-s háziorvosra vagy ortopádusra gondoltam. Azért ha egy Kares szintű csávóhoz elmegy, lehet többre megy vele mint a te baromságaiddal.
2016. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

igazából mazoizmusból megyek bele az ilyen vitákba, de minek ...

Leírtam, hogy hátedzés a lényeg

Bocsánat, hogy írtam, hátedzés gyakorlatot ...

Nem fogok itt most mindent leírni, olvass utána

Tudod a TNT házi elkészítése is fenn van a neten.


Számomra sokkal hiteltelenebb az olyan suttyó aki, annyit ír, hogy nem tudja, de ha valaki tudja az már eleve h lye, kivéve ha nem Karesznak hívják, és fel tud adni egy gyógytornász hirdetést.

A másik, amitől még én vagyok a h lye, hogy leállok veled vitatkozni az az, hog meg se nézed amit linkelek de te tudod, hogy hülyeség.

Most nézz önmagadba és szidd magad helyettem is.

2016. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt az a lényeg, hogy ha valaki azt a tanácsot adja, hogy menjen szakemberhez akkor te milyen alapon ugatod le? Ki vagy te? Vagy annyira jó gyógytornász mint ő? Milyen alapon okoskodsz?
2016. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a Kareshez kell menni, ez csak példa volt akit még feltérelezhetően te is tudod kicsoda ha már állandóan őket szidod nagymester.
2016. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Most már tudom, hogy sárga Karesz lesz az.

Te meg az vagy aki tüntet, hogy a tejre is legyen ráírva, hogy konzultáljon előtte orvosával

2016. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aha nyilván én az vagyok okostojás :D vannak gyakorlatok amik sokat segíthetnek egy gerincferdüléses emberen, de nem életszerű, hogy bármelyik szerencsétlen majd kigyógyítja saját magát, főleg ha komolyabb a ferdülés. Ezért mindenképp az az első, hogy keres egy jó szakembert nem egy ilyen balfszra halgat, mint te.
2016. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!