Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biztos ez lenne a helyes? Ez...

Biztos ez lenne a helyes? Ez lenne a kiváló étrend? És edzésmennyiség?

Figyelt kérdés

Tegnap megdöbbenve tapasztaltam, hogy a barátnőm elment egy személyi edzőhöz és a következőket mondta neki.

(nevet és várost direkt nem mondok)

Étrend:

6 liter tej

1 tepsi csirkeszárny

20 tojás

ez naponta.

Szalonnát lehet enni, gyümölcsöt nem, mert abban van a cukor. Naponta 4 szer kell húst enni.

Edzés heti 3 szor és fél óra. Nyújtani nem kell, mert azt minek???

Noooormális?



2016. máj. 15. 11:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez a faszi többszörös bajnok. Valamint olyat is mondott, hogy tud olyan gyakorlatokat, ami az epekövet eltávolítja

valamint gyógyítani tudja a rákos betegeket is...

2016. máj. 15. 12:59
 12/14 anonim ***** válasza:

....és vizet is tud fakasztani a sziklából !? :D

Na persze, a lányoknak elég fél óra edzés... mellre is minek edzünk, van nekünk, meg lemegy az edzéstől, ugye ?:O

Akkor maradok én is a heti háromszori fél órás távolbanézéstől de csakis fedett pályán !

2016. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én még mindig abban bízok, hogy csak trollkodsz... :D
2016. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12

Kezdo lanyok heti 3 teljes testes edzessel az 5 alapgyakorlatra epitve (felosztva mondjuk A-B napra) hiany nelkul le tudjak edzeni az egesz testuket nem kell orakig bohockodni taposo, tarogato, hajlito, feszito, hack stb stb felesleges semmire nem jo gepeken. Szoval mi az amire nem eleg fel ora?

2016. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!