Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hihetetlen emberek is léteznek?

Hihetetlen emberek is léteznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Először is nem is tudom, hogy hogyan kezdjek bele. Sok terembe jártam, benne vagyok a tesztoszteron csoportban is FB meg csomó gyúrost látok / ismerek.


Van olyan ember, nem értem, hogy földönkívűli az illető-e ? (viccesen jegyeztem meg)


Szerintem 1 kerek év alatt felpakolt magára vagy 8 kg izmot, naturálba nyomja az illető, semmi cucc.


Nem hiper szálkás, nincs durva erőszintje, csak naturál keretek közt, az sem különleges vagy kiemelkedő.


Ami a legdurvább az az izomformák meg eloszlás. Olyan szépelesek a vállai és mondhatni kerekek meg a melle és b..ott nagy háta van a palinak de a csuklya nagyon szépen látszik hátulról.


Lábra is szépen edz.


Még a terem edzők is beszélték, hogy már első évben cuccal kezd vagy mi a helyzet, versenyzőnek szuper lenne, míg meg nem ismerték és én is. A pali volt kajakozó volt, most testépít, de hihetetlen genetika és az az arányosság, nem hiszek a szememnek, hogy azt 1 év alatt rakta össze.


Veletek volt ilyensmi ? Vagy ismerősötök ?


2016. máj. 22. 18:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Következő edzésen csinálok róla egy képet.
2016. máj. 22. 18:50
 12/18 anonim ***** válasza:
az cink lesz:_D
2016. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jajj : D
2016. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Cortez70 ***** válasza:
Az szép lesz. ;)
2016. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 - palilaci - ***** válasza:
Nekem osztalytarsam nezett ki ugy edzes nelkul kb 12-15% testzsirral, mint egy 2-3 eve edzo natural. De jojjon a kep.
2016. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kép nem lesz a földönkivüli emberekről ezt higgyétek el. :D
2016. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Irod, hogy kajakos volt a gyerek. Ez már meg is magyarázta a nagy vállakat meg a felsőtestet.
2016. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17: Nekem is pont ez jutott az eszembe. A kajakosoknak gyönyörű széles hátuk, és válluk van. Iszonyat erőt fejtenek ki evezés közben, tehát az alap bőven megvan neki.

A +8 kg már előttem is megírták, egyáltalán nem sok.

2016. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!