Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hihetetlen emberek is léteznek?

Hihetetlen emberek is léteznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Először is nem is tudom, hogy hogyan kezdjek bele. Sok terembe jártam, benne vagyok a tesztoszteron csoportban is FB meg csomó gyúrost látok / ismerek.


Van olyan ember, nem értem, hogy földönkívűli az illető-e ? (viccesen jegyeztem meg)


Szerintem 1 kerek év alatt felpakolt magára vagy 8 kg izmot, naturálba nyomja az illető, semmi cucc.


Nem hiper szálkás, nincs durva erőszintje, csak naturál keretek közt, az sem különleges vagy kiemelkedő.


Ami a legdurvább az az izomformák meg eloszlás. Olyan szépelesek a vállai és mondhatni kerekek meg a melle és b..ott nagy háta van a palinak de a csuklya nagyon szépen látszik hátulról.


Lábra is szépen edz.


Még a terem edzők is beszélték, hogy már első évben cuccal kezd vagy mi a helyzet, versenyzőnek szuper lenne, míg meg nem ismerték és én is. A pali volt kajakozó volt, most testépít, de hihetetlen genetika és az az arányosság, nem hiszek a szememnek, hogy azt 1 év alatt rakta össze.


Veletek volt ilyensmi ? Vagy ismerősötök ?


2016. máj. 22. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1. évben 8 kg simán feljöhet tiszta kajálással + jó a genetikája, mi ezen olyan hihetetlen? :)
2016. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Cortez70 ***** válasza:
62%
Havi netto 1 kg izom jöhet az első évben, ez messze nem olyan csoda, hogy valaki felszed 8 kilót. Meg írod, hogy nem is annyira szálkás. Akkor ez főleg nem olyan durva eredmény.
2016. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
jajj most ennek mi értelme ennek a kérdésnek???múltkor láttam egy jó nőt az utcán ti láttatok már???
2016. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az ahogyan az a 8 kg izom mutat rajta, ilyen széles vállakat nem láttam csak profi testépítőknél, egy kezdőnél soha soha életembe. Ránázásre ha pólóban van, minimum 2-3 év kemény munkát mondnál, még profi edzők is.
2016. máj. 22. 18:13
 5/18 anonim ***** válasza:
meg tudod nem mindegy milyen a szemed a sporthoz.laikusnak mindenki izmos
2016. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Cortez70 ***** válasza:
80%
Nem tudom mit vagy kiakadva kérdező. Vannak jó genetikájú emberek. Másrészt nem tuti, hogy naturál mindenki, aki annak mondja magát.
2016. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
jajj na hagyjal marrrrrr:DD:Dhol a kép????
2016. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
gyerek elalél mindjárt
2016. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Erre mar en is kivancsi vagyok, ha van kedved mutathatsz kepet.
2016. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Küldjél már képet a gyerekről.
2016. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!