Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek belefér?

Szerintetek belefér?

Figyelt kérdés
Dietaba szerintetek belefér a reggeli kokuszlisztben ami van egy kevés cukor illetve a cottage cheesebe? Összvissz kb 10-15 gramm,persze reggel :)

2016. máj. 24. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100 gramm kókuszreszelékben van 7 gramm, de gondolom 20 grammnál többet nem raksz bele, szóval az csak 1.5 gramm, egy 150 grammos cottagéba meg kb 3 gramm van, hogy lett ez 15?
2016. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kokuszbol megy 50g zabhoz,cottageba 100/4.2,viszont megy belőle 180 gr. 10-15-öt csak sacc per kb irtam :D
2016. máj. 24. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
nézz jobb cottagét, egy átlagosba 2.5 max 3 g cukor van
2016. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sztem a kokuszbol is viszább veszek
2016. máj. 24. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
én reggel turmixolni szoktam, egyszerübb meginni a zabot mint megenni, és úgy annyira izesiteni sem kell, mert lecsuszik. én amit szoktam: spenót/kókuszreszelék/fahéj meg zab meg gyümölcs, beledobok pár jégkockát, és rendesen finom, pedig magába, a zabkását gyülölöm
2016. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt,hogy turmixoltam énis,sajna nekem úgy nemnagyon jött be,,de hát izlések és pofonok :D
2016. máj. 24. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
dobj bele pár erdei gyümölcsöt vagy almát, narancsot, ilyenek
2016. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kókuszlisztben minimum duplaannyi ch van, mint a kókuszban, de egy kis mennyiségben nem sok (márpedig abból általában jóval kevesebb kell), s írod is, hogy 10-15 gramm, nekem nehéz elképzelnem étrendet, amibe nem fér bele. Ha nagyon alacsony a szénhidrátkereted és azt mással akarod kitölteni, akkor ne edd, de ha a nap többi részét megfelelően alakítod, akkor mégis mi lehetne a gond?

Vagy reggel nem akarsz szénhidrátot enni? Ezt megint neked kell tudnod, hogy neked és szerinted mi a jó. Nem tudok róla, hogy testépítőknek ilyen kevés és nem rossz forrásból származó szénhidrát gondot okozna reggel.

2016. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ch rendben van,csak a cukor :)
2016. máj. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!