Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunny fertőzi az embereket?

Bunny fertőzi az embereket?

Figyelt kérdés

Már egyre több gyúrós nyomja ugyanolya undorító stílusban, mint ő. Engem nagyon irritál.

Mégha mond jókat is sokszor, de az a stílus elfogadhatatlan.



2016. máj. 24. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges.De úgyis csak az veszi át,akiben eleve megvan a kellő primitívség.
2016. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Bunny nem sok jó dolgot mondott, pedig végig néztem az összes BBTV-t, meg elolvastam az összes idióta cikket az oldalaikon.


Meg toltam ezerrel a fehérjeport, a zsírégetőt, a vitaminokat, mikor pedig kezdőként lesérültem azzal a guggolási formával, amit tanítanak, akkor vettem mittudoménmilyen Athri-akármicsodát a Scitectől (az oldalon keresztül), hogy elmúljon. :D


Magyar nyelven nincsen olyan elérhető tartalom bármilyen súlyzós sportról, ami értékes. A powerbuilder.hu van, ami a legjobb, de koránt sem tökéletes.


A testépítésnek meg eleve egy hazugságra épül. 90% diéta 10% edzés, aha. :D Meg 110% koksz, és már meg is születtek az osztott edzéstervek, meg az összes time under tension meg hasonló barom mítoszok az ezeregy drop settel meg clean eatinggel, stb. A testépítés átverés, tulajdonképpen egyenlőségjelet tehetünk a koksz és a testépítés közé, hiszen attól lett a testépítés elterjedt, és az adott neki nevet.


A naturál testépítés tulajdonképpen semmi más, mint időpocsékolás. Persze, fognak nőni az izmaid, de ha te koksz nélkül úgy edzel mint valaki, aki gyógyszereket használ, akkor az izomnövekedésed kb. 90%-át hagyod az asztalon. A hipertrófia a teljesítmény növekedésének a mellékterméke. Nem tudsz "hipertrófiára" edzeni. Erőre tudsz, aminek a mellékterméke az izom... vegyünk egy tipikus testépítő gyakorlatot, mondjuk oldalemelés: mekkora súlyokkal emelsz azon a gyakorlaton, és vajon mekkora potenciál van azon a gyakorlaton a túlterhelésre? :D Segítek; kb semmi. Hamarabb "túlterheled" a rotátorköpenyedet, oszt bäszhatod. :D



Viszont ha te is olyan idióta kislány vagy, akit képesek embereknek a szavai megsérteni, akkor bäszódjálmegtekistakony. Srs, not even joking brah.

2016. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyit hozzáfűznék hogy az időpocsékolás relatív. Vannak olyan emberek (pl én), akik szeretnek edzeni. Igen, sose leszek brutál izmos, se bivalyerős, de az nem is cél. Ha belenézek a tükörbe elégedett vagyok azzal amit elértem, amiért keményen küzdöttem az elmúlt pár évben.


Emellett a hétköznapi életemre is jó hatással van: sokkal aktívabbnak érzem magam, nem vagyok olyan fáradékony, a kisugárzásom is sokkal jobb. Számomra nem időpocsékolás, és szerintem sok más ember számára se :)


Az arányokkal természetesen túlzol. Az izomnövekedésed 90%-nál jóval kevesebbről mondasz le naturálként. Meg ugyebár a sok szarakodás a kokszal, nem véletlenül kerülik egyesek. Ha normálisat akarsz és biztonságosan akkor az eléggé pénzes dolog. Micsoda meglepetés, megint egy olyan része a társadalomnak ahol a több pénzzel rendelkező egyének előnnyel rendelkeznek.


De emellett persze a kokszolással elég nagy kockázatot vállalsz: lehet, és most csak hasra ütés szerűen mondok egy számot, hogy 10-ből egy embernél lesz valami sz.arság. Megvan az esélye annak hogy te leszel az az egy ember.

2016. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva: azok veszik fel a stílusát, akik eddig is bunkó parasztok voltak. Túl jókat nem szokott szerintem mondani, az alapokon kívül sokhoz nem ért szerintem.
2016. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Félreértettél. A "testépítő edzéssel" hagyod az izmaid 90%-át az asztalon, nem naturálként (egyáltalán mi értelme lenne az utóbbi kijelentésnek?).


A kokszoktól pedig mindenkinek lesznek mellékhatásai, véletlen sem úgy működik, hogy X-ből minden Y.-adik ember belehal/egész életére sérül, stb.

Ahogy nő a dózis, úgy nőnek a mellékhatások. A dózist te állítod. Ha belehalsz, akkor megérdemled, bár alapvetően a tiszta szerek semmivel sem veszélyesebbek, mint mondjuk az alkoholizmus különböző fokai. AKi annyira ego-központú, szorongó nárcisztikus hülyegyerek (mint mondjuk Zyzz), az megérdemli ha belehal, főleg hogy még arra se vette a fáradtságot, hogy utána nézzen mi az amit szed.


Az egyetlen közvetlen veszély ami érhet az bizonyos szereknél a masszív túladagolás (konkrétan egy ilyen van), a másik pedig hogy kamu kokszot veszel és nem tudod mi van benne, és csak reménykedhetsz, hogy az amit akartál vagy legalább ahhoz hasonló, így nem kell sokat változtatnod azon, hogy hogy "bánsz a szerrel". Bár ez utóbbi eset messze nem javíthatatlan, csak elég szar.

2016. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi, akkor azt félreértettem :)
2016. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Magyar nyelven nincsen olyan elérhető tartalom bármilyen súlyzós sportról, ami értékes. A powerbuilder.hu van, ami a legjobb, de koránt sem tökéletes."


Az amatorsulyemeles.hu-n is vannak jó cikkek (és ott is kritizálják a sárga oldalt).

2016. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A #7-es által említett oldal is jó, igen.
2016. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem annak van igaza, aki azt írta, h főleg azok veszik fel a stílusát, akik eleve bunkóbb és egyszerűbb emberek voltak.


Drugs Bunny egy nagyszájú, elég egyszerű ember. A sablonosabb testépítő dolgokat (alapokat) megtanulta, de igazából mélyebb tudása nincs a témában, a sárga kapszulában is vannak tévedések bőven, ahogy az edző válaszolban is szokott butaságokat írni. Az ellentmondásait meg órákig lehetne sorolni. A másik probléma meg az, h nekem úgy tűnik, h nem igazán olvasgat angolul a témában, és nem is nagyon tájékozódik, azt mondja, amit 20 éve hallott.


Szóval ha őszinték akarunk lenni, Bunny igazából csak a bunkóságával és az alpári viselkedésével tűnik ki, ezért törvényszerű h az egyszerűbb emberek rajonganak érte, akiket az sem zavar, h már ezen az oldalon is több kérdésnél sorolták fel a tévedéseit, ellentmondásait.


Amúgy nem nagyon szoktam már ide irkálni, de 2-3 éve a testépítés téma tele volt ilyen frusztrált amatőr testépítőkkel, akik imádták bunnyt és fel is vették a stílusát…

2016. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!