Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy egész nyarat rászánnék...

Ha egy egész nyarat rászánnék az edzésre (erősítés) mennyire tudnék látható eredményt, változást elérni ennyi idő alatt? Illetve mennyire intenzíven kéne erősítő edzést csinálni?

Figyelt kérdés
HG 90 boxe edzőgép van itthon ugyhogy azt bármikor tudnám használni , valamint 9 kilós sulyzók ...naponta járok be edzésre ahol tudnék fekvenyomni, több kilóval sulyzózni, húzóckodni ,tolódzkodni ,kötelet mászni. Miből mennyiit kéne csinálnom naponta ,hogy látható változást érjek el?

2016. máj. 26. 18:28
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem lenne nagy eredmény, de latszana azért. Havi nettó 1 kg izom jöhet max. Az is csak eleinte ilyen ütemben. Neked heti 3 napos teljes testes tervvel kell kezdeni. Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet. Keress rá neten.
2016. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért attól is függ, hogy most mennyire vagy elhízva stb.

Ha 60 kilós csontrakéta vagy aki képes szépen nőni akkor 3 hónap alatt elég szép eredményt lehet elérni.

Nyilván nem leszel 2 ajtós szekrény, de észre lehet majd venni a változást.

Persze ehhez komolyan kell nyomni.

2016. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
85 kg és ehhez 185 cm vagyok ... rendszeresen járok edzésre ugyhogy nem nullárol kezdem és ehhez mérten érdekelne mit tudnék elérni :)
2016. máj. 26. 18:58
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Leírtam: pár kg izom jöhet. Mennyire vagy zsíros? Képet tehetnél.
2016. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nyár alatt nem váltod meg a világot, valami kis látszat lehet, de komolyabb fizikumhoz évek kellenek.
2016. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
képet nem tudom ide ,hogyan ,de zsírral nincs gondom egyálltalán nem én csak izmot szeretnék még pluszba felszedni
2016. máj. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!