Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek jók lesznek kezdő izomtöm...

Ezek jók lesznek kezdő izomtömeg növeléshez? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy most hogy itt a jó idő kicsitt felszednék egy adag izmot. Én már eddig is edzettem nem most kezdem egy éve csinálom. De nem vagyok megelégedve a külsőmmel 190cm és 80 kg vagyok de elég vékonyka. Vennék táplálékkiegészítőt pontosabban fehérjét,szénhidrátot,kreatint. Szerintetek ezek megfelelőek a célnak édtrendem is viszonylag jó de nem nagyon van oda figyelni rá de azért valamilyen szinten megvan. Szerintetek ezek jók lesznek? Hogyan mikor? Szedjem majd?

2016. máj. 28. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kajálj inkább rendesen, utána ráérsz kiegészítőket venni (ha egyáltalán szükség lesz még rájuk).
2016. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 likebike ***** válasza:
Kreatin még nem kell,ha be tudod vinni kajából a makrókat,akkor az első kettő nem fontod.
2016. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 likebike ***** válasza:
*fontos
2016. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam hogy most hogy itt a jó idő kicsitt felszednék egy adag izmot."


Erre én is sokszor gondoltam már, csak sajnos ez nem így működik. Ha em eszel eleget, akkor a kreatin,fehérje tmegnövelő se ér semmit. Ha meg viszonylag jo az étrend, akkor nem kellenek ezek neked.

2016. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem én hogy egyszerűbb bekeverni a fehérjeport mint főzni magadnak de akkor is az étrend legyen az első. Nem szivatásból írjuk ezt hanem mert ez kell a fejlődéshez. Ha meg van az étrend akkor azt ki lehet egészíteni kiegészítőkkel.
2016. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 crudy ***** válasza:
De ha mondjuk már jó a kajád, vagy amikor már jó lesz akkor fehérje tömegnövelő mehet. a Creatinra azt szokták mondani h egy olyan két év kondi után kezd el, ez nem tudom miért van. A jó tömegnövelő nagyon drága így jobb ha keversz magadnak otthon. Fehérjét edzés után közvetlen mehet a tömegnövelő nap közben valamelyik kaja vagy max két kaja helyett mehet. Feltételezem a napi 5-7 kaja meg van.
2016. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy adag izmot? xD az mennyi?:D
2016. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!