Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábtolózás közben úgy megerőlt...

Lábtolózás közben úgy megerőltettem magam hogy megfájdult a fejem, mitől van és helyrejön-e?

Figyelt kérdés
Haverom tanacsolta h ha vegeztem az utolso ismetlessel akkor pumpaljak bele, lekaptunk 100kg-ot es 20-at beletoltam, de a vegere majd szetszakadt a fejem. Ez szerdán volt, ma pénteken karoztam de ahogy felment a vérnyomásom (erőlködés miatt) ismét előjött ez a tarkótájéki lüktető fejfájás. Nektek volt már ehhez hasonló? És meddig tartott?

2016. jún. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt felhúzás közben. Gondolom, a meleg miatt... Pár perc alatt helyreállt.
2016. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekem kiújul erőlködés közben, már szerda óta :( tegnap még egész jó volt, levállaztam, de bicepszezés közben megint elkezdett lüktetni, nem is tudtam normális intenzitással edzeni
2016. jún. 3. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem vettél közben rendesen levegőt. Majd helyrejön.
2016. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meleg, esetleg fáradtság az oka.
2016. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már egy hete volt ez az eset, de ha felmegy a vérnyomásom akkor megfájdul a fejem, hátul tarkótájékon. Nagyon remélem, hogy nem lett agyi ütőértágulatom, félek tőle.
2016. jún. 8. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!