Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » $egitenétekk egy kezdő lánynak...

$egitenétekk egy kezdő lánynak? Milyen táplálékkiegészítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, már a genetikám miatt is vékony testalkatú, szóval hiába eszek, soványka vagyok.

Testömegindex szerint optimális a súlyom,de inkább a túl vékony fele húz.

Mivel evéssel nem tudok hízni, elhatároztam,hogy izomtömeget növelek, az szebb és egészségesebb is lenne, és mivel sporttal kapcsolatos egyetemre indulok,elférne a jó kondició.


A problémám az, hogy félek, hogy nem fogok bevinni elég táplálékot, és akkor az edzések mellett csak fogynék, amit nagyon nem akarok. Őszintén fogalmam sincs miből mennyit kéne ennem. Annyit tudok,hogy több fehérjét kéne, ám tojást ritkán eszek, mert nem szeretem, ezeken kívül imádom a zöldségeket, gyümölcsöket, csirke és sertéshúst,de nincs minden nap lehetőségem ilyet enni.


Ezért arra gondoltam veszek táplálékkiegészítőt, de mielőtt vennék egyet hasracsapással, gondoltam megkérdezlek titeket, hátha akad itt egy-két segítőkész ember, aki tudna nekem ajánlani valamit!

Várom a válaszokat :)


2016. jún. 9. 17:51
1 2 3 4
 1/35 Cortez70 ***** válasza:
60%
Vitamint vegyél és egy tejsavóproteint. Utóbbihoz tudsz tenni zablisztet vagy eszed pufirizzsel, rozsos abonettel, stb. Cukros tömegnövelő nem kell!
2016. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Olvass!Sok sikert! [link]
2016. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%

"Mivel evéssel nem tudok hízni" HAHAHA


irjad le kérlek egy napi kajád!

2016. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
54%
cortez benned meg csalódtam, azt hittem raksz majd képet a hátadról :'(
2016. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Cortez70 ***** válasza:
Nincs a hátamról kép, de gondoltam nem is rám vagy kíváncsi. Egy öregemberre.:)
2016. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%
hát gyorsan megfogod a telefont, beállsz háttal tükörnek, és csinálsz :D amúgy mindenkié érdekel, csak nem mindenki meri megmutatni
2016. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

"Mivel evéssel nem tudok hízni" HAHAHA


irjad le kérlek egy napi kajád!


--Mikor fogja már fel egy-két fogyatékos, hogy valaki tényleg nem tud eleget enni??? Hiába erőlteti, egyszerűen ha még egy falatot lenyelne, beokádna! Nem mindenki képes zabálni.

2016. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Ezek nem fogják fel soha, mivel az orruknál tovább nem látnak, de azért azt hiszik övék a világ.

Egyébként ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni kis Heroldka akkor mégis mit keresel itt? HAHAHA

A normális válaszokat köszönöm szépen!

2016. jún. 9. 19:26
 9/35 crudy ***** válasza:

Igen tényleg vannak komoly ektomorfok amik nem képesek hízni. Napi 7 g/tskg ch indíja be a hízást és azt nem könnyű legyűrni. De a lány írta h nem egészen ért a dologhoz, h mit mennyit kéne enni így lehet h tényleg nem eszik rendesen vagy nem jót.


Nagyon támogatom h kondihoz nyúlsz de azt tudnod kell (ha ez irányba orientálódsz talán már tudod is) h ez is egy sport és ezt is meg kell tanulni. Konkrétan tanulni aztán ráérezni és tapasztalatot nyerni. Olvass, amit linkeltek az kezdésnek jó de ne állj meg. Tanulmányozd a gyakorlatokat h jól végezd őket, ne félj tanácsot kérni a kondiban lehetőleg olyantól akin látszik h rutinos és nem idióta. Itt is nyugodtan kérdezhetsz csak jegyezz meg egy két válaszoló nevét akik öreg motorosok. Sok sikert!

2016. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
ez a normális válasz. irod a hülyeséged hogy nem tudsz kajával hizni közbe meg eszel napi 1200 kalóriát. szép (Y)
2016. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!