Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » $egitenétekk egy kezdő lánynak...

$egitenétekk egy kezdő lánynak? Milyen táplálékkiegészítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, már a genetikám miatt is vékony testalkatú, szóval hiába eszek, soványka vagyok.

Testömegindex szerint optimális a súlyom,de inkább a túl vékony fele húz.

Mivel evéssel nem tudok hízni, elhatároztam,hogy izomtömeget növelek, az szebb és egészségesebb is lenne, és mivel sporttal kapcsolatos egyetemre indulok,elférne a jó kondició.


A problémám az, hogy félek, hogy nem fogok bevinni elég táplálékot, és akkor az edzések mellett csak fogynék, amit nagyon nem akarok. Őszintén fogalmam sincs miből mennyit kéne ennem. Annyit tudok,hogy több fehérjét kéne, ám tojást ritkán eszek, mert nem szeretem, ezeken kívül imádom a zöldségeket, gyümölcsöket, csirke és sertéshúst,de nincs minden nap lehetőségem ilyet enni.


Ezért arra gondoltam veszek táplálékkiegészítőt, de mielőtt vennék egyet hasracsapással, gondoltam megkérdezlek titeket, hátha akad itt egy-két segítőkész ember, aki tudna nekem ajánlani valamit!

Várom a válaszokat :)


2016. jún. 9. 17:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
#étrend
2016. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudjatok, hogy nem csak szenhidrat letezik a vilagon.

A kerdezo 1dl oliva olajat beleont egy feherje turmixba es 30mp alatt elkeszitett es bevitt 1000 kaloriat ami szerintem kb annyi mint most az egesz napi kajaja. Es meg inzulin rezisztens se lesz a rengeteg ch-tol.

2016. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Sok hasznos tápanyagot tartalmaz (Y)
2016. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sokkal többet mint a rizs és egyéb gyakran fogyasztott szénhidrátok.
2016. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
persze, megfelelő mennyiségben oké, de annak nincs sok értelme, hogy megeszel egy nap 500 g csirkét meg 2 liter olivaolajat. a csaj csokit eszik, szerinted van turmixa?
2016. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!