Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fenék formája mennyire...

A fenék formája mennyire múlik a genetikán?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat edzek a fenekemre (nagyjából 2 éve, ebből 1 éve intenzívebben), mégsem vagyok vele elégedett egyáltalán. Oldalról nem tűnik nagyon laposnak, a csípőm széles, a derekam keskeny, tehát nem is ezen múlik. De hátulról egyáltalán nincs formája, és olyan petyhüdt látványt nyújt (pedig érzem, hogy izmos, csak a kinézete). Nagyon picit fejlődött csak látványra a két év alatt, és kezdem elveszteni a reményt. Lehet, hogy a genetika miatt nem szép kerek formás, és nem is lehet soha?

2016. jún. 12. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom az, hogy a kaja fontosabb az edzéstervnél. És a te edzésterved nem is elég intenzív. Ha megváltoztatod őket, hamar látni fogod a hibáid.
2016. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egy gebe nyúl voltam, lapos volt a fenekem, mint az országút, egy év kemény edzés ami azt jelenti, hogy én egy év múlva már 60kg plusz rúd guggoltam , a kaját pedig egy évig kimértem szigorúan és így lett eredmény. Most már azért nem méregetem, mert ránézésre is megy mennyit kell ennem.
2016. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!

Azt mondod nem igazán látod az eredményt..

Én azt ajánlom hogy amikor edzel akkor ne kicsi súlyal edz,hanem növeld azt.Csinálj gugolásokat,rúdal a váladon,sima gugolás 10 kgvel a kezedben,nem nehéz,hidd el,kitörés 10 kgvel,lábemelés hátra 10 kgvel (lehet lábra csatolni súlyokat,nem tudom jobban elmagyarázni :)) ) Rengeteg gyakorlat van instagramon is,néz fel oda.2 év után érzed még a gyakorlatokat miközben csinálod?Szerintem nem,de ha egy kicsit növeled az intenzitást látni és érezni is fogod!És még nagyon ajánlom a lépcsőzést!Ne add fel,és sok sikert! :)

2016. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!