Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SEGITSÉG, lehetséges?

Martin2219 kérdése:

SEGITSÉG, lehetséges?

Figyelt kérdés
sziasztok,nekem van egy fekpadom,egy francia rudam, 4 két kezes sulyzom,egy taposo gépem,egy boxzsákom és egy haspadom,jelenleg 100 kilo vagyok,étrendet megoldom (pulykamell ,csirkemell) de tudnátok irni nekem egy edzéstervet? mert igazábol és nem kigyurt vadállat akarok lenni hanem formás mint pl tyson vagy mohamed ali,de azt se akarom hogy idétlenül edzek,és utána külsö mellizom pl kisebb legyen mint a belsö szoval normálisan szeretnék kinézni ha segitenétek hálás lennék ! elöre is köszönöm :)
2016. júl. 13. 03:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Sárga kapszula c. rövid szösszenetet olvasd el. Neten megtalálod.
2016. júl. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
95%

Nincs külső meg belső mellizom. Mellizom van és genetika, hogy kinek hogy tapad.

Ezt csináld heti 3-szor egyelőre: guggolás, fekvenyomás (egykezesekkel), döntött törzzsel evezés, vállból nyomás, bicepsz állva rúddal vagy egykezesekkel, tricepszre homlokra engedés, hasprés, vádlizás állva. Majd bokszolhatsz kicsit a végén. Minden gyakorlatból 4 sorozat. Ennyi.

2016. júl. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula!
2016. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öcsém, Mike Tyson 100-120 kiló volt izmosan és igencsak drabár állat volt. Ali meg szintén nem volt picúr az 190 körüli magasságával és ehhez is társult vagy 100 kiló.

Keress rá a Sárga Kapszulára, olvasd el és kezdj el átmozgatni. Tyson alkatát nem nagyon fogod elérni, mert rendesen szteroidozott. Aliét még talán el lehet, ha hasonlóan magas vagy. De ne kövess ilyen példaképeket, a saját testedet formálod elvégre. :)

2016. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cortez, miért egykezesekkel nyomjon kezdésnek? Csak kérdezem, nem kötekszem.
2016. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Rosszul olvastam. Azt hittem francia rúdja van csak, meg egykezes. Ha van sima rúdja nyomhatja azzal fekve meg a vállat is.
2016. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!