Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasoltok egy kezdődnek?...

Mit javasoltok egy kezdődnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Konditerem nem opció és ez nem változik rövid távon.


Szóval 18 éves fiú vagyok. Szeretném kicsit rendbetenni magam.

175cm 63kg.

Nem szeretnék ilyen "kigyúrt" lenni csak valami ember formát szeretnék. Jelenleg egyhuzamban 20 fekvő valamint 20 felülés az amit el tudok érni. (Felhúzni magam egyáltalán nem tudom). Itthoni felszerelés egy pár 2 illetve 5 kilós súlyzó. Valamint egy alkar erősítő. Csak itthon tudok edzeni.


Mit kellene csinálnom hogy egészségesebb legyek valamint legyen egy kis formám?

Sokmindenre nyitott vagyok. Ha tudnátok javasolni edzés tervet, étrendet azt megköszönöm. (Etrend receptekkel együtt is jöhet). (Jelentleg sok cukros dolgot fogyasztok valamint elég sok szénhidrátot is)

Előre is köszönöm.



2016. júl. 14. 20:22
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Ennyivel nem sokra mész. Végezd akkor a fegyencedzést.
2016. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Saját testsúllyal edzhetsz, de azért pár rendes súlyzó sem kerül sokba... 2 egykezes rúd és tárcsák. Gyönge s eléggé kezdő vagyok (fekvő pl. egy se megy), de 5 kilóval bemelegíteni nem tudnék pl. hátedzéshez s elég sok különböző súly kell egy teljes testes edzésemen, mindenhez a megfelelő.

A felülés nem jó a gerincnek, végezz hasprést.


Miért írjátok mindig, hogy nem akartok kigyúrtak lenni? :) Ugyanúgy kell elkezdeni, csak majd egy ponton nem emelsz a súlyokon, de az nem a közeljövőben lesz...


Étrendről minden testépítő oldal ír, az egy kiindulópont, utána úgyis mindenki maga tapasztalja ki s dönti el, hogy konkrétan mit, mikor, mennyit eszik.

2016. júl. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ami nekik "kigyúrt" az általában amúgyis natural limiten túl van, csak azt hiszik 1-2 hét azt kész :')
2016. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Étrend kell. Anélkül semmi nem lesz.
2016. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Igen írtam azt is, hogy oda is várok ötleteket.
2016. júl. 15. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Csirke, hal, tojás, marhahús.

Brokkoli, répa, cékla, káposzta.

Rizs, tészta, burgonya.

Olajos magvak.


Konkrét ételt nem írtam, de ezek szerintem jó alapanyagok. De van rengeteg fajta étel amit el lehet készíteni más összetevőkből is.


[link]


Itt van 1-2 ötlet még.

2016. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!