Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Javaslatok / Tanácsok egy...

Javaslatok / Tanácsok egy kezdőnek? Hogyan kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval magamról egy kicsit:

18 éves fiú, 172cm magas kb. 75kg.

Kis korom óta (~10 éves) fociztam úgy 6-7 évet, később ezt suli miatt nem tudtam folytatni. Focit nagyon komolyan vettem anno, akkoriban még a sok futástól a hasam is kockás volt (most még mindig látszik, de csak ha ráfeszítek). + a combom és vádlim elég izmos.

A 75 kilóm fura módon nem látszik rajtam (kicsit a hasi részen csak), pár ismerősöm szerint a "nehéz" csontjaim miatt.


Szóval most eldöntöttem, hogy egy kicsit rendbe rakom magam. Erre kellenének akármilyen ötletek/tippek...stb.. Teljesen kezdőnek :D


Legnagyobb hangsúlyt a felsőtestre fektetném, de persze tudom, hogy a többit nem lehet kihagyni.

Gondolom az étrend is elég fontos.. mostanában cukrot/chipset/csokit... próbálom hanyagolni (főleg a patik miatt :) )


Köszönöm előre is a válaszokat! :)

Bármilyen kérdésre válaszolok!



2016. júl. 17. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
igaz hülye vagyok, általában itt akkor válaszolok, mikor meleltte csinálok valamit. valóban, 1 banán héj nélkül átlag 110-140 gramm
2016. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!