Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet abból probléma, ha...

Lehet abból probléma, ha éhgyomorra veszem be a tápkiegeket?

Figyelt kérdés
Halolajat,Multivitamint szoktam éhgyomorra bevenni.És utána jó ideig nem eszek még.

2016. júl. 25. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz, de kaja közbe kéne, legalábbis én úgy szoktam, de cáfoljatok meg.
2016. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy aközben kéne,de specko diéta miatt nem kaja közben veszem be.Ezért kérdezem,mert ha fekélyt okoz vagy valami,akkor abbahagyom :D De ha nincs ezzel probléma,akkor folytatom.
2016. júl. 26. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggeli után vedd be valamikor. Baj nem lehet, de nekem például a vitamin komplexek egyes alkotóitól enyhe allergiás reakcióim vannak. Szájszárazság, nyakpirosodás, szapora szívverés, stb. Ugyanakkor ezek egyike sem jelentkezik ha már ettem előtte...
2016. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A probléma ott kezdődik,hogy nem szoktam reggelizni,és éhgyomorral edzek,és az edzés elött kell a vitamin,mert eléggé megdobja az edzést.De a lényeg,hogy nem lehet baj,köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 26. 00:33
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Kaja közben vagy után kellene, de bajod nem lesz.
2016. júl. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a komolyabb összetételű multivitaminoktól 30-40 percen bellül epét hányok éhgyomorra...

Bajod nem lesz, viszont van rengeteg vitamin aminek a felszívódásához kell zsír, víz, rostok... Szóval így igazából cdsk drága lesz a kakid.

2016. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vitamin egyáltalán nem dobja meg az edzést, ez max valami placebo hatás, amit odaképzelsz.
2016. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én közvetlen kaja előtt veszem be.
2016. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!