Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fontos a súlyzós edzés...

Miért fontos a súlyzós edzés mellett a kardio edzés?

Figyelt kérdés

Izomtömeget akarok növelni a súlyzós edzéssel, meg inkább az a célom hogy hízzak. Nem fejtem ki bővebben mert elég hosszú lenne, a lényeg hogy tömeget növeljek. De a kardioval zsírt égetek, amit még egyenlőre nem szeretnék. De mondják márpedig kell. Miért?

2 jónapja 74 kg voltam most 79 vagyok. Még nemleszek legalább 90 kg addig nem is szeretnék kardiózni. ez baj???

A kioktató okoskodó emberek kíméljenek. Nem leoltani kell ha rosszul gondolom, hanem segíteni. köszi :)



2016. aug. 15. 07:41
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
A szív- és érrendszer miatt fontos tömegeléskor is a kardio edzés. Kalóriát égetsz vele, nem csak zsírból. Így is tudsz tömegelni, csak annyival többet kell enni, mint amit elhasználsz kardioval. De sokan nem kardioznak, a te döntésed.
2016. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy ne hízzon az ember olyan gyorsan, vagy akinek lassabb az anyagcseréje, az többet ehet. De ha így folytatod, hogy 2 havonta 2 kilót felszedsz, akkor kb 5 hónap múlva meg lesz a 90 kiló és nagyon szar aránnyal felszedtél összesen 7 hónap alatt 6 kiló izmot meg 10 kiló zsírt. Havi 1-1.5 kiló gyarapodásra lődd be magad az elején, ne többre.
2016. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hízásmiatt kell kardiózni, hanem az egészséges szí és érrendszer egyik alapköve...
2016. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
""Szív
2016. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!