Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gerincferdüléssel érdemes...

Gerincferdüléssel érdemes sulyzozni?

Figyelt kérdés

Sokszor fáj a hátam igy elmentem orvoshoz. Kiderült hogy kettös görbület van a gerincemben. Szabad szemmel nem láthato viszont szinte mindig fáj. A doki szerint a kondi nem tenne jot neki, vagy ha megis edzenék akkor sokat nyujtsak.

Van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Tudom hogy az uszás és a gyogytorna segithet de attol nem igazán lesz az ember kisportolt egyhamar...


2016. aug. 15. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az uszas jo a nyujtas jo. Nem volt gerincferdulesem szoal nem tapasztalatbol beszelek de en ajanlom az edzest es a felhuzast meg a guggolast is
2016. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te inkabb ne ajanlgass semmit mert teljesen hulyesegeket beszelsz
2016. aug. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aikiboxer ***** válasza:
Az úszás csak nagy mennyiségben, versenyszerűen segít valamit, de nem a legjobb. Célzott gyógytorna kell, meg hát erősítő gyakorlatok például híd, hiperhajlítás. Ha megerősödött a hátad, edzhetsz rendesen.
2016. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megszolaltal a 44%oddal okos lehetsz.
2016. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert az itteni százaléktól függ a tudás ebben a sportban. Idióta.
2016. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok embertől olvastam már itt, hogy mióta rendszeresen edzeni jár elmúlt a gerincferdülése.
2016. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

éjfélkor drámaian lecsökken az iq itt.

ne guggolj, ne húzz fel.

Csináld ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7814765-..

2016. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitségeket. Az utolso válaszolonak föleg, érdekes linkek vannak benne!

Köszi

2016. aug. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!