Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani hasizom erősítő...

S55 kérdése:

Tudtok mondani hasizom erősítő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Eddig a felülést csináltam, ez maradt meg az emlékzetemben a sulis gyakorlatok közül:D 40 körül tudok megcsinálni, szóval van hova fejlődni de kicsit úgy érzem hogy akaratlanul is nem a hasizmommal végzem a munka nagy részét, hanem lábbal/lendületből, szóval ezért kellene valamilyen jó kis gyakorlat ami tényleg a hasizmot erősíti. Az sem gond, ha kondi gép kell hozzá, azok van a kollégiumban ahol lakok:)

2016. szept. 3. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
amig a legegyszerübb hasgyakorlatot nem tudod szabályosan kivitelezni, ne keress bonyolultabbat. nem a gyakorlattal van a baj, hanem a megvalositással.
2016. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
A felülés szar. Szétcseszi a gerinced idővel és bedolgozik a csípőhajlító. Hasprés, lábemelés függeszkedve. Ennyi.
2016. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja mert teljes felülést csinál? csak nem
2016. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem de.:)
2016. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Felülést úgy csinálom, hogy a lábfejeim beteszem egy bútor alá, így abban meg tudok támaszkodni, a térdemet behajlítom, a kezeimet pedig a nyakam hátsó részére helyezem és úgy ülök fel függőleges helyzetbe(nekünk suliban így tanították).

Nagyjából így, csak nekem a kezem máshol (hátrébb, a nyakam mögött) van de kb ugyanolyan tartásban:

[link]

2016. szept. 3. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Lábemelést fekve is csinálhatsz! Az is jó hasra :)
2016. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!