Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kétfelé bontott edzésterv?

Kétfelé bontott edzésterv?

Figyelt kérdés

fél éve teljes testeset csinálok, de jól jönne a változatosság,

erre gondoltam:

mell,hát,váll

láb,bicepsz,tricepsz

szerintetek jó, vagy más felállásban kéne? és hány gyakorlat hány ismétléssel lenne jó?

sosem voltam jó edzésterv kialakitásában, inkább követtem az ICF5x5 programot, ha valaki le tudna irni egy jó 2naposat azt megköszönném:) próbáltam visszakeresni de nem találtam :/


2016. szept. 5. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Millio féle van, lehet also felsőtest rendszerrel, huzo toloizom is, tiéd is jo, mindegyik mukodik
2016. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Az enyém ilyen:


Mell, Hát

Váll, Bicepsz, Tricepsz

Has, Láb


2 naposat nem tudnék csinálni, mert akkor kb. 4 óra lenne egy edzés és hatékonyságban is sokat rontana.

2016. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért ez tulzás, minden izomcsoportra elég 1 gyakorlat
2016. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
79%
Jó a felosztásod, én is úgy végzem. A nap: mell-hát-váll, B nap: láb-kar. Izomcsoportonként 6-8 sorozat egy edzésen. Ez lehet 1 vagy 2 gyakorlatból is. Nyilván, ha 2 gyakorlat, akkor gyakorlatonként 3-4 a sorozatszám. Ismétlésszámban meg 5-8 sorozatonként.
2016. szept. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
82%
#2, te pedig baromságokat beszélsz. Nem heti 2 edzésről van szó, hanem kétfelé bontottról. Ami lehet heti 4 napos is. Pl A, B, pihi, A, B, hétvége pihi. Ilyenkor nem kell sok sorozat, mivel heti kétszer edzed az izmokat. Akkor mi a fasért tartana 4 órát egy edzés? Ne legyél idióta.
2016. szept. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen a kettes félreértett de semmi baj:)

köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam:)

2016. szept. 6. 13:51
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem én írtam baromságot, erre én vagyok lepontozva. Fa sza.
2016. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!