Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlat, hogyan formal?

Milyen gyakorlat, hogyan formal?

Figyelt kérdés

Hirtelen talaltam par kepet, google-on :D

Csak hogy jobban megertessem veletek a kerdesemet.

1. [link]

2. [link]


Inkabb a hasi izmokban latszik a kepeken a kulonbseg.

Tehat a kerdes pontosan az, hogy peldaul X gyakorlat X keppen formalja (maradjunk a kepnel) hasat? es Y gyakorlat pedig Y formaban? A ket hasfal kozott tobb kulonbseg is van, ami hirtelen szamomra szembetunobb, hogy kozepen fuggolegesen a kockak kozt tobb a hely, mig a masodik gepen szinte egybe vannak a kockak. Van erre valami magyarazat? Gyakorlat fuggo? Vagy ez inkabb genetika?



2016. szept. 11. 22:29
1 2 3
 11/22 Cortez70 ***** válasza:
Kérdező, ne legyél már idióta, Az izmok tapadása genetika, nem tudod változtatni, Nem fog lefejtődni a csontról az izom és arrébb tapadni. Legyen már egy kis logikád töki.
2016. szept. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
akkor mi a lenyege az izolacios gyakorlatoknak, ha nem formaljak maskepp az izmokat, mint az alap gyakorlatok?
2016. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
semmi. hogy formálná? elcsuszik az izomcsoportod tapadása meg eredése? vagy mit hiszel?
2016. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Cortez70 ***** válasza:
Van amit kell izolációs gyakorlattal is edzeni. Pl a váll oldalsó részét nem árt ha megedzed oldalemeléssel. Vagy pl minden bicepsz gyakorlat izolációs, hiszen ha jól végzed akkor nem segítesz bele derékkal mint sok idióta. Tehát vannak izmok amiket tudsz így hatékonyan edzeni. De ettől nem lesz más az izom alakja, tapadása. Az genetikailag adott.
2016. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én értem a genetikai adottságokat, de akkor mi értelme van scott bicepszet csinálni, és nem végig csak nagy súllyal végezhető kétkezes bicepszet? Ja és nem kell lepontozni, mert nem válaszoltam, csupán kérdezetem, mert én sem tudom. Úgyhogy egot félretenni.
2016. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
vagy mi értelme akkor külön a koncentrált bicepsznek, amit más néven csúcsosítónak is neveznek?
2016. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Csapj fel egy anatómia könyvet.
2016. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Remélem vágod hogy 60 évvel ezelötti városi legendákban hiszel? Ha valoban lehet csucsositani a bicepszet, hogy lehet hogy van olyan profi testépito aki 20 éve edz és.nem csucsos?
2016. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem értetted meg ennyi válaszból, akkor nagy a gond.:)
2016. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat mindenkitol, es kerlek ne kezdjetek egy vitazni, ertem mirol van szo.

Am az a helyzet, hogy lenne (szemelyes meglatasom szerint 15 kilo, masok meglatasa szerint kb 10 is sok lenne, 180 magas vagyok, jelenleg 85 kilo, szerintem a 70 kilo lenne az ideal.

Az a nagy helyzet, hogy lassu az anyagcserem szerintem, mivel lenyegtelen mennyit eszek, heti 2 alkalommal jarok WC-re max :D es iszonyatosan ragad, ha testzsirt merek is, egyik naprol a masikra ha nem figyelek oda, akar 0.70% is feljohet. Tehat nekem nagyon odakell figyeljek, hogy mit eszek es mennyit, emellett jo ideje edzem, megsem erzem magamon, hogy izmosodtam volna, meglehet, hogy az etkezes a problema, vagy genetika. De ha megemelem a tapanyagot az mind ragad ram, a fene vigye el.

Valaki erre valami otlet?

2016. szept. 12. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!