Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábra elég 2 gyakorlat?

Lábra elég 2 gyakorlat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy csak guggolnék és vádliznék. A-B osztású edzéstervem van, napi 4 gyakorlatot csinálok, többet nem nagyon akarnék. Olvastam, hogy kell merevlábas felhúzás. Az baj, hogy ha csak guggolok és vádlizok lábra?

2016. szept. 4. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eleg
2016. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem. És ugye nem fog lemaradni a hátsó része a combomnak?
2016. szept. 4. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
elég, feltételezem felhúzást is csinálsz, úgy meg főleg nem. amúgy azt combhajlítónak hivják :D - hamstring
2016. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég, legalább is nekem néha bőven is. "A" héten is 2 és "B" héten is 2 gyakorlatot csinálok én is lábra.
2016. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából pont a felhúzással van a bajom. Úgy csinálom, ahogy a videóban mondják. Jól is megy 3 ismétlésig. az utolsó 2 ismétlésnél és a 2. sorozat után olyan görbe a hátam. Ezelőtt csináltam tovább, mert biztos a "derékizmomat" nem tudom a nevét. Azt érzem. Megcsináltam 4 sorozatot, másnap meg fájt a derekam. 1 hétig nem csináltam felhúzást, se evezést, guggolást, szinte semmit. Nem tudom, hogy hogyan kell felhúzni.
2016. szept. 4. 17:25
 6/13 anonim ***** válasza:
szabálytalanul csinálod. az gerincmerevitő amúgy
2016. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, amit a powerbuilderes videóban mondanak. Csináltattam magamról videót, megnéztem az elején hasonlít az egyeneshez, de a végén már nem. Lehet a túl nagy súly a baj? Pl. ebben a videóban is : https://www.youtube.com/watch?v=lxSgvXL7W6M amikor öv nélkül csinálja, akkor jó, de ha övvel,akkor nekem fáj, hogy nézem. Csodálom nem sérült le. 0:35-től veszi fel az övet.
2016. szept. 4. 17:31
 8/13 A kérdező kommentje:
1:20nál már nekem fájt.
2016. szept. 4. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem kérj meg valakit személyesen, hogy mutassa már meg egészen pontosan hogy hogy kell, vagy esetleg nézz több videót róla, vagy ha sehogy sem akar menni, akkor hagyd el a gyakorlatot
2016. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez egy gyökér, ne nézzed a videóit :'D
2016. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!