Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kúra levezetésre használt...

Kúra levezetésre használt módszer működhet-e alacsony tesztoszteron szint növelésére?

Figyelt kérdés

Soha nem nyúltam kokszhoz, a tesztóm mégis határérték alatt van. Bár úgy tudom az LH ingadozik, de méréskor szintén alsó határértéken volt. FSH jó. Mást nem nézettem, de tervezek még részletesebb vizsgálatokat csináltatni. Aki volt már így, az tudja, hogy milyen szánalmas állapot ez.

Vajon a kúra után használatos kezelés segítene tartósan megemelni a tesztoszteronszintemet?



2016. szept. 16. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

mennyi a testzsirod?

Tamoxifen emeli a teszto-szintet, de tartosan nem lehet szedni.

2016. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg emelne, viszont tartosan nem maradna meg. Van akivel ezt teszi a sulyzos edzes. Erdemesebb lenne picit visszavenni, es aerob iranybol is edzeseket iktatni. Tehat ne sportolj kevesebbet csak a kontextus legyen mas. Ha nem valik be akkor johet a kemia.
2016. szept. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ilyenről még nem is hallottam. Inkább azt szeretik hangoztatni, hogy a súlyzós edzés emeli a tesztót. Túl sokat nem járok, heti 2-3 edzésem van, és igyekszem egy óra alatt végezni. Az aerobot viszont valóban hanyagolom mostanában. Egy próbát megér, hátha tényleg segít. Jobb volt a közérzetem, mikor heti 2-3-szor eljártam gyalogolni, ez való igaz.
2016. szept. 17. 09:50
 4/22 A kérdező kommentje:
Az elsőnek elfelejtettem válaszolni. A testzsír magas, de nem tudok tőle megszabadulni. A vádlim, alkarom eres, a hasamon pedig vastag úszógumi van. Kb. 30-35 kg zsírtól szabadultam meg két év alatt, de itt egy mázsa körül elakadtam, és egyszerűen nem tudok lejjebb menni. Tavasszal már elég drasztikusan diétáztam, rengeteget mozogtam, és ami lement, az nagy valószínűséggel nagyrészt izom volt, mert rendesen elgyengültem.
2016. szept. 17. 09:56
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha határérték alatt vagy elmész egy egy magándokihoz és kapsz rendes minőségű gyógyszert. Ilyen esetekben el nem tudom képzelni miért a feketepiaci szarral akarsz kisérletezgetni, mikor begoldható a biztonságosabb verzió is.
2016. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Monty, az lesz az első, ez egyelőre elméleti kérdés. A beutalós móka most ér véget, nulla eredménnyel. Elhajtott, hogy ez nem kóros, kért egy vér egy vizeletvizsgálatot (D-vitamin, kalcium), ügy lezárva. Én meg éljek együtt az úszógumival, a fos közérzettel, meg ki tudja, hogy később milyen szövődményekkel. Az csak hab a tortán, hogy a sportban semmit nem érek el.

Sajnos elég rossz tapasztalatokat olvasok a orvosokról. Tipikusan tüneti kezelést írnak fel, azaz Androgelt, azért meg kár lenne százezreket hagyni egy magándokinál. Tudomásom szerint hosszú távon inkább árt, mint használ.

Kell hogy legyen valami módja, hogy az ember a saját hormonrendszerét helyrerakja, és ebben csak annak van a legnagyobb tapasztalata, aki előtte jól fel is borította azt. :) Csak nem tudom, hogy ez képes-e egy "gyári hibás" hormonrendszert is kiigazítani, vagy csak azt tudja visszaállítani, ami a kúra előtt volt. Eddig legális tesztofokozókkal próbálkoztam, és bár mérhető eredménye volt, ahhoz kevés, hogy érezzem is. Éppen becsúsztam határértékbe, de nekem kb. duplázni kéne a jelenlegi értéket, hogy érjen is valamit.

Elég kezdő vagyok a témában, szóval ha bele is vágok, előtte azért alaposan körbe kell járnom, hogy mit érdemes beszerezni, ezért időben nekiállok kutatni. Már ha egyáltalán érdemes belevágni, először ezt kell kiderítenem.

2016. szept. 17. 11:28
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Feltűnt, hogy azt írtam magán? Nagyon nem mindegy, hogy az sztk-val bohóckodik az ember, vagy valóban foglalkoznak is a problémáddal. Ok, plussz költség, viszont kapsz is szolgáltatást nem csak az idődet pocsékolod.
2016. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy konzultálsz egy hozzáértő magándokival az nem kerül százezkrekbe és ne haragudj de az, hogy te saját magad kezelgeted feketepiaci cuccokkal az komolyan azt gondolod jobb opció?
2016. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érnél el vele semmit. Menj el magándokihoz, vagy használj hosszú észterű tesztót.
2016. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Vagy életed végéig szúrsz valamennyi hosszú észterű tesztót vagy doki.

Meg lehetne oldani, a hCG érzékenyít az LH-ra és akkor talán több lenne, mellé pedig tamoxifen. Viszont a kúra levezetést nem véletlenül hívják visszaállításnak is, mert az eredeti-normál értékre állít vissza. Na most, ha neked az eredeti is szar, akkor nem biztos, hogy gyógyszerrel tartós növekedést érnél el. Mégegyszer, menj privát dokihoz.

2016. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!