Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te elmennél gyúrni ilyen sz*r...

Te elmennél gyúrni ilyen sz*r tanítás mellett? 16F

Figyelt kérdés

Szóval.7:45-kor kezdődnek az órák,ezzel semmi baj.De mivel ez az egész tanítás gyötrelem ezért 8 órám van zsinórba 4x.(Hétfőtől csütörtökig) Ezzel a 8 órával az a baj hogy olyat is tanulunk amit r*hadtul nem kéne.És emiatt pluszba lefáraszt.3-kor végzek.Ha mennék edzeni akkor kb 3:20-kor kezdenék el (így érnék oda) majd tegyük fel először edzek 1 órát.Ugye ekkor már 4:20 óra lesz.Kimegyek a buszvégre kb 4:40,majd 4:50-el go home.De egy órás az út.Szóval úgy nagyon durván 6-ra érnék haza.

Ezután ugye megtanulnék stb,de már reggel kelhetek is fél 6-kor.(6:15-ös busszal járok be)

Te bevállalnád?

Én bevállalnám,csak muterom nem hiszem hogy engedné mivel tanulás rovására menne.(Muterom szerint)Pedig szerintem nem.

Ez alatt a nyár alatt rengeteget változtam.Már azt is bánom ha beteg vagyok mert úgy kéne matekot csinálnom hogy nem értem ugye..

Vagy hogy vegyem rá muterom?

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. szept. 21. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mindenki kb igy csinalja meg is sokan edzenek (ismertem olyat aki verseny szint mellett tanult es dolgozott is)
2016. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy elkezded ilyen kritériumok mellett. Aztán ha azt veszi észre, hogy romlanak a tanulmányaid akkor változtatsz a dolgokon. Esetleg ha bírod a korán kelést akkor menj edzeni iskola előtt.
2016. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Kisfiú, ezek ám a hatalmas problémák...

Minden reggel 4kor kelek, gyorsan reggelizem aztán begyüjtöm az alkalmazottjaimat, általában 7-9 közt oda érünk ahol aznap dolgozunk (szobafestés)

Általában 5-6ig dolgozunk 1 szünettel délben, illetve tolerálom, ha a bagósok 1-2 óránként elszívnak 1-1 cigit, vagy ha kávézunk...én 2-3 fele elmegyek mert 4re el kell érnem a kislányomért az iskolába, felveszem, hazaviszem, aztán tűzök vissza az emberekért, 5-6 fele felveszem őket tehát pl most mindjárt indulunk haza, örülök ha 7re jazaesek, mégis el tudok menni edzeni... szóval csak nyugi

2016. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Elmondom én mit tapasztaltam :) Persze nem muszáj rám hallgatni.


Hasonló programmal sok ismerősöm járt terembe ugyan úgy, aki akar az áldoz egy vagy másfél órát edzeni, ugyan úgy hazament ő is 6 fél 7-re és sikeresen elvégezte az iskolát probléma nélkül. Muterod félelmei alaptalanok.

A legtöbb egyetem fizetős.

A mateknek amit tanítanak kb. 0 értelme lesz és nem fogod tudni sehol hasznosítani az életben.


Nekifogsz edzeni mit kapsz cserébe ? Hát mindent.


1. Jobb közérzet

2. Szép test, amit mindenki észrevesz akarattal vagy akaratlanul

3. Jobb erőszint és mindenhol elismerés az életben

4. Nőknek / csajoknak is bejön a sportosabb test, látszik, hogy nem hanyagolod el magad és igényesebb vagy

5. Teremben elég nagy ismerettségre tettem szert :) Csak szét kell nézni és ismerkedni, teremben viszonylag könnyen ismerkedtem (Rendőr főtiszt,Egyetem igazgató,ügyvédekkel,bűnözőkkel, sok emberrel)

És ezeket a kapcsolatokat tudtam hasznosítani, sőt sokszor ezeknek köszönhettem, hogy olyan dolgokat is megtudtam csinálni, amit más nem.


Mérlegelj és döntsd el mit szeretnél, nem, hogy a muterod mit szeretne, hanem te ! :) Egy életed van, éld úgy , ahogy jó neked és hozd ki belőle a legtöbbet. Tanácsokat hallgass meg, abból probléma nem lesz, de mindenki másképp látja a dolgokat.

2016. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez szar tanítás? Jajj te szegény. Tudod mashol 7.15-kor kezdődik a tanítás es heti 4x 16.15-kor, heti 1x 17.10 kor van vege, es így is el tud menni edzeni az ember.
2016. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

6-kor kelsz és a 6:16-ös busszal mész.

Hogy készülsz el ennyi idő alatt?

Fogat azért szoktál mosni előtte, meg megmosdasz, ugye?

2016. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
*6:15
2016. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként.

3-as: Bocsánat nem akartalak ezzel felkurni:'D de a Te válaszod is jól jött!(Főleg a 4-esé!)

5-ös: Nem értem miért kell kötözködni,ez az én véleményem:D

Meg ne aggódj még csak 10.-es vagyok,12.-re majd kb 11 óráim lesznek stb:D szóval ne aggódj :D

2016. szept. 21. 17:28
 9/22 likebike ***** válasza:
Fél hatkor kel.
2016. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

abban igaza van hogy az oktatási rendszer a föld alatt van...

ha akarsz menni menj, ha neked nem éri meg akkor ne...mi nem tudunk dönteni helyetted

2016. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!