Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te elmennél gyúrni ilyen sz*r...

Te elmennél gyúrni ilyen sz*r tanítás mellett? 16F

Figyelt kérdés

Szóval.7:45-kor kezdődnek az órák,ezzel semmi baj.De mivel ez az egész tanítás gyötrelem ezért 8 órám van zsinórba 4x.(Hétfőtől csütörtökig) Ezzel a 8 órával az a baj hogy olyat is tanulunk amit r*hadtul nem kéne.És emiatt pluszba lefáraszt.3-kor végzek.Ha mennék edzeni akkor kb 3:20-kor kezdenék el (így érnék oda) majd tegyük fel először edzek 1 órát.Ugye ekkor már 4:20 óra lesz.Kimegyek a buszvégre kb 4:40,majd 4:50-el go home.De egy órás az út.Szóval úgy nagyon durván 6-ra érnék haza.

Ezután ugye megtanulnék stb,de már reggel kelhetek is fél 6-kor.(6:15-ös busszal járok be)

Te bevállalnád?

Én bevállalnám,csak muterom nem hiszem hogy engedné mivel tanulás rovására menne.(Muterom szerint)Pedig szerintem nem.

Ez alatt a nyár alatt rengeteget változtam.Már azt is bánom ha beteg vagyok mert úgy kéne matekot csinálnom hogy nem értem ugye..

Vagy hogy vegyem rá muterom?

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. szept. 21. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap 6 fele kelek,7:06-os busszal megyek,suli előtt általában megcsinálom a kajámat,elkészülök stb..

Minden nap 8-9 óra,majd utána érek be a terembe olyan délután 3-4 fele,majd ott vagyok minimum 1,5-2 órát,és úgy megyek ki a buszhoz ,majd haza. Pihenek 1 órát,elkezdek tanulgatni,majd pácolom a húst másnapra,majd minden kezdődik előről. :)

2016. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
Eddz otthon. Fekvőtámasz, stb.
2016. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
elmondom egy napom reggel 6 ra megyek dolgozni építőipar este 6 ig utána 1 óra pihi evés utána 8-9 fele 1 óra edzes fürdés evés alvás. én a helyedben teljes test edzést csinálnék heti háromszor vagy edz otthon
2016. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én egyébként nem értem mi ez a sok óra, én tagozatos vagyok, de 10.-ben nem volt ennyi. 11.-ben volt 7-8 órám. Mi a manót találtak ki nektek?
2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Új őrület, hogy kötelező a heti 40 óra, emellé a közszolgálat stb.
2016. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Remek. Én most végzek, szóval kikerülök ebből a kabaréból, ami a gimnáziumot illeti.
2016. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel fél 5-kor kelek és este 5 fele érek haza, így is tudok edzeni, kaját csinálni és tanulni is. Szóval nem kell rinyálni.
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miért ilyen szar a tanítás mostanábab.Én idén érettségiztem,nekem heti 2x volt 7 órám egy héten,a többi nap 6.Akik felettünk jártak,azoknak mégkevesebb órájuk volt
2016. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem heti 32-33 órám volt kb, persze ebből legalább 5-6 órát ellógtunk, el kell intézni az igazolást a felesleges barom órákhoz aztjóvan:)

8.,9. óra tesi = aki akar focizik, aki nem az ül, legalább pár kondigép lehetett volna a nyüves suliban ha már kell a heti 5tesi

2016. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Uhh,köszi a válaszokat.Azt hiszem "felkötőm" a gatyám:D

mert konkrétan az "én napjaim" sokkal de sokkal könnyebbek mint a válaszolóké.Rinyálok itt b*zdmeg :'D

Egyébként igen,ez a 40 óra egy héten kötelező.És kegyetlen:"D nem a 8 óra a kegyetlen,hanem amit tanítanak.. egyébként infót tanulok,és a kémiát úgy tanuljuk mintha vegyésznek mennék vagy én nemtudom.

Mégegyszer köszi:)

2016. szept. 21. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!