Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te elmennél gyúrni ilyen sz*r...

Te elmennél gyúrni ilyen sz*r tanítás mellett? 16F

Figyelt kérdés

Szóval.7:45-kor kezdődnek az órák,ezzel semmi baj.De mivel ez az egész tanítás gyötrelem ezért 8 órám van zsinórba 4x.(Hétfőtől csütörtökig) Ezzel a 8 órával az a baj hogy olyat is tanulunk amit r*hadtul nem kéne.És emiatt pluszba lefáraszt.3-kor végzek.Ha mennék edzeni akkor kb 3:20-kor kezdenék el (így érnék oda) majd tegyük fel először edzek 1 órát.Ugye ekkor már 4:20 óra lesz.Kimegyek a buszvégre kb 4:40,majd 4:50-el go home.De egy órás az út.Szóval úgy nagyon durván 6-ra érnék haza.

Ezután ugye megtanulnék stb,de már reggel kelhetek is fél 6-kor.(6:15-ös busszal járok be)

Te bevállalnád?

Én bevállalnám,csak muterom nem hiszem hogy engedné mivel tanulás rovására menne.(Muterom szerint)Pedig szerintem nem.

Ez alatt a nyár alatt rengeteget változtam.Már azt is bánom ha beteg vagyok mert úgy kéne matekot csinálnom hogy nem értem ugye..

Vagy hogy vegyem rá muterom?

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. szept. 21. 16:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ezek a komoly problemak?

Ne nevettess baratom :D

A felnott emberek tobbsege 5-6 korul felkel, es 11-ejfel elott nem kerul agyba..

Es kozben 8-10 orat dolgoznak, 1-3 orat utaznak, gyereket nevelnek, bevasarolnsk, foznek, takaritanak, stb., akkor meg esetleg a parjukkal vannak, es a maradek idoben johet a gyuras, hobbi, es egyeb huncutsagok.

2016. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jah, a kémia. Az nekünk is úgy volt. Ráadásul idegen nyelven, nem is magyarul... Blehh

Mindegy, kibírod. Fel a fejjel. :)

2016. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!