Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közben miért szédülök...

Edzés közben miért szédülök be? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre többet, de nem feltétlenül csak edzés közbe van hogy hirtelen álok fel akkor is , van hogy felkelek reggel akkoris . Mi ennek az oka?

2016. szept. 26. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat nézted mostanában?
2016. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gec velem is ez van nem tudom miert valaki mondhatna valamit
2016. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy gyakorlat kivitelezése közben van hogy bennt tartod a levegőt és csak utána engeded ki? Velem volt h előfordult ha nagyon erőlködtem.
2016. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vitamin, ásvány hiány is lehet.

Pl.: magnézium, b-vitamin

2016. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mannnocska ***** válasza:

Vérkeringési, vérnyomási probléma. Valószínűsítem hogy kamaszkorban vagy, most mentél keresztül egy növekedési szakaszon, és a szervezet még nem érte útól a megnövekedett érrendszert.


Ez esetben semmi probléma nincs, csak figyelj rá hogy ilyen esetekben lassabban kelj fel, edzés közben se hirtelen felállni egy nehéz nyomás után.


Az átmenetet megkönnyíti, ha iszol egy korty KV-t reggelente, illetve ha kardiózol. A kardiót nagyon ajánlom, nekem főként ez segített. Kicsit keresgélj neten hogy mit-hogy kell csinálni, és túl leszel rajta.


Ha nem ez a helyzet, akkor orvost látogass meg mindenképp, mert valamire utalhat a dolog.

2016. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 28. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!