Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szoktátok felvenni,...

Aikiboxer kérdése:

Hogyan szoktátok felvenni, letenni az egykezes súlyzót fekvenyomáshoz?

Figyelt kérdés
Akik nagy súlyokkal nyomnak (például 2x40+ kg) fekve egykezes súlyokkal, hogy csináljátok? A földről felveszitek a súlyzókat és azzal fekszetek le a súlyzópadra, vagy a pad mellé teszitek két oldalra és onnan veszitek fel? Lehet hogy hülyeség a kérdés.

2016. szept. 29. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 35-tel csinálom, de ezt sem bírom már csak úgy felvenni magam mellől. Felveszem a súlyzókat, ráteszem combra, majd leülök és hátradőlök. Mikor végeztem akkor leengedem oldalra (leejtem inkább) úgy, hogy a kézfejem kifelé néz, mint tárogatáskor.
2016. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszer rám szólt a termünkben lévő edző, hogy nem szabad magam mellé leengedni, mivel sérülésveszélyes, majd elmagyarázta, hogyan vitelezzem ki a legbiztonságosabban. Az utolsó ismétlés után leengedem szép lassan a mellkasomra, majd felülök vele. Nagyobb súlynál nem tudom, hogy működik. Nem hiszem, hogy képes lennék a későbbiekben 40-50 kilókkal felülni.
2016. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megfogom a két súlyzót leülök a padra, mindkét súlyzót a combomhoz szorítom állítva és a hasamnak döntöm, aztán óvatosan hanyattfekszem és felhúzom a karjaimat kezdő pózba, aztán a mellkasomon fektetve és ott tartva a súlxokat beállítom a lapockáimat és a lábfejemet a helyére, aztán mehet a 8 ismétlés... a 8 végén nem engedem le a súlyt, maradok fekve és a mellkasomon pihentetem a súlyt, aztán a 4×8 végén visszatolom a combomra a súlyt óvatosan felülök, felállok és szépen hang nélkül visszateszem a súlyzókat a helyére...

Halkan kell csinálni, mert a pincében van az edzőtermem a gyerekek szobája alatt.

2016. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat!
2016. szept. 29. 12:15
 5/12 Cortez70 ***** válasza:
Combra teszem fel és ahogy fekszem le így simán kinyomható.
2016. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.Teljestesteset csinálok csak fekvenyomás megy mellre
2016. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52% ki kérdezett?
2016. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ráteszem a combomra, és onnan indítom meg. Letenni meg úgy teszem le, hogy ledobom. Saját terem, megtehetem.
2016. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.Hülyeséh ez a gyakorlat
2016. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is a combomra teszem majd utána fekszem el és mikor letoltam a sorozatot akkor próbálom megtámasztani a könyököm és minél finomabban "leejteni" a súlyt.
2016. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!