Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet akaraterőt és...

Hogyan lehet akaraterőt és motivációt szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


18 éves vagyok, és közel 3 éve "edzek", ami így belegondolva egyenlő a nullával, mivel kicsit látszik, de nem annyira mint kéne.

Az akaraterőm időről időre megjön, több az, amikor nem kezdek magammal semmit sem. A motivációm eddig a reális képek nézegetése volt, és nézni azt hogy hogyan fejlődök, viszont most hogy zsírban feljött pár kiló, és mások már régen nem itt tartanak, nagyon visszatart.


Nem szabadna másokkal foglalkozni, de nekem nem megy az, hogy ne nézzek meg 1-2 embert.

Megvan az edzésterv, minden adott, mégsem sikerül magamat rávenni az edzésre, mégsem mondom magamnak hogy "Rohadj meg, csináld !", és mégsem tartok sehol sem.

Amikor megnézem mások képeit, akik nemrég kezdték, és látom hogy kis idő alatt mennyit sikerült fejlődniük, én meg 4 év alatt nem fejlődtem fele annyit sem, kicsit elkap az ideg, és minden mást csinálok, csak az edzést nem.


Reménytelen eset vagyok, nem nekem való dolog ez, vagy járt már így más is, és talált is megoldást ?


Az értelmes válaszokat előre is köszi, én azért még remélem hogy kihozható belőlem valami. Képet nem fogok linkelni és küldeni.



2016. okt. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ha edzeni sincs kedved sokszor, akkor elég valószinű, hogy amikor mégis elszántad rá magad az sem volt rendes edzés, kb mint valakinek a bemelegitése

csinálj valami mást ha nem megy, küzdősport,futás,labdajátékok,úszás

ha meg izmos akarsz lenni ahhoz nagyobb elhivatottság kell, és áldozatok

2016. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nagyon nincs mit kommentálni.Ha nem akarod csinálni,akkor ne csináld.Legfeljebb annyit,hogy a kevésbé frusztrált normális emberek az egészségük megőrzése a testük karbantartása,alapvető igényszint miatt sportolnak,nem pedig megfelelési kényszertől vezetve ahogy te.
2016. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne foglalkozz az előttem szólókkal !

Valójában szeretnéd csinálni, csak elég lusta vagy. De van egy jó megoldás: keress egy jó edzőpartnert magadnak ! Valakit, akivel hasonló céljaitok vannak és tudtok együtt edzeni (időbeosztás, hasonló edzésterv stb) Onnantól már csak azért is el fogsz menni, hogy ne hagyd cserben a barátodat és egymást tudjátok űzni-hajtani ! Garantált siker. Ha nem találsz ilyen embert, akkor fogadj fel egy olyan edzőt, aki a szart is kihajtja belőled ! (hidd el, erre van szükséged ;) )

2016. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 likebike ***** válasza:
Igen,az edzőpartner jó lenne.De ha igazán akarja,hiába lusta,akkor elmegy edzeni vagy megcsinálja a kajáját.Ennyi.
2016. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!