Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hét helyett 10 napra...

Egy hét helyett 10 napra bontott edzésterv?

Figyelt kérdés

Sajnos munka és iskola mellett nagyon kevés időm van edzeni, de nem szeretném abbahagyni. Sajnos egy héten 3x tudok edzeni, és akkoris maximum 1 órát majd rohannom kell suliba. Az a problémám hogyha 3 napra bontom fel az edzést túl hosszú lesz egy alkalom és nemtudom megfelelően leedzeni az adott izmokat, 4 napra bontval sokkal optimálisabb lenne.

Azt találtam ki, mi lenne ha nem egy hétre osztanám el.

Szóval maradna a hétfő-szerda-péntek edzésnapokra de az edzésterv 4. napját a következő hét hétfőjén csinálnám, majd onnan meg megint tolódna egy nappal az edzésterv.


Szerintetek lenne értelme, vagy túl nagy idő telne el az adott izmok edzése közben?

(Már 2 éve edzek, étrendem rendben van)


2016. okt. 4. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
húzó izom, toló izom, láb. mindenre 1 gyakorlat, kivéve váll. simán megoldható 3 nap alatt is
2016. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi van a vasarnappal? Utana kedden csutortok szombat
2016. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos vidéki vagyok és munka és suli miatt is városba kell járjak, és csak hétköznap tudom megoldani az edzést.

HeroldKA segítenél összeállítani 3 napra egy ilyen edzést? Ezt a húzó és toló napot hogy kellene belőni. És csak 1 gyakorlat? Akkor azt 8-10 sorozatban?

2016. okt. 5. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

húzó: bicepsz: curl hát: evezés gerincmerevitő: felhúzás + alkar: madárfogás + has


toló: mell: fekvenyomás tricepsz: letolás csigán váll: vállból nyomás, oldalemelés


láb: comb:lábtoló vádli: álló vádli + has + csuklya

2016. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!