Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéshez ez meddig elég?

Otthoni edzéshez ez meddig elég?

Figyelt kérdés

Van 2db kézi súlyzóm, mindkettő 10kg. Van ugrálókötelem, tudok futni az utcában, van húzódzkodóm, tudok tolódzkodni, fekvőzni, hasgyakorlatokat csinálni, guggolni. A két súlyzó rengeteg gyakorlatot takar magába.


Szerintetek meddig lehet ezzel eljutni? Van étrend kiegészítőm, mivel nehezen hízok.



2016. okt. 17. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az izom addig novekszik amig hozza nem szokik az uj "terheleshez" aztan mar nincs szukseg tobb izomra ezert nem novekszik, ha nem emelsz a sulyon! Es valtozatos gyakorlatokra is szukseg van.

Nekem 2-3havonta van legalabb uj edzestervem.

23N

2016. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, és ha a súlyt nem is, de magát a sorozat számot és többféle gyakorlatot ha beleviszek az sem hatásos már?
2016. okt. 17. 23:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a megfelelő súly a jó fejlődéshez. Fix 10 kilósak? Azzal én el se tudtam volna indulni, s bizonyos gyakorlatoknál nagyon hamar kinőttem volna őket, pedig még most is igen gyenge vagyok, de 10 kiló pl. hátazáshoz vagy guggoláshoz annyira kevés... S hiába csinálsz többet, az nem olyan. Én nem is bírnék kismillió ismétlést végezni könnyű súllyal, pokolian unnám. A megfelelő súlyommal sokkal motiválóbb és értelmesebbnek tűnő s nem véletlenül.
2016. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. 2 hónapig volt elég ez a súly és most veszek majd új tárcsákat.
2016. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Egy ido utan mindenkepp kell sulynoveles.

Kevesebb ismetles nagyobb sullyal az jo izmosodashoz.

Tobb ismetles kisebb sullyal az női edzes vagy szálkásìtás.

1#

2016. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A súly állítható, mivel tárcsás. :D Tudom hogy háthoz könnyű, de gondoltam a húzódzkodó rúd az kárpótolja a dolgot, nem ? Valamint Ha úgy pakolom a súlyokat akkor egy egykezesre 20kgot is fel tudok pakolni. :D


Kondizni szeretnék majd, de valami alapot akarok teremteni :D


190cm vagyok 76kg.al 11% a testzsírom, korábban össze-vissza 1 évet edzettem. De azóta 1 év eltelt.. és gondoltam itthon kapok erőre :D

2016. okt. 17. 23:46
 7/16 anonim ***** válasza:

Az úgy jobb, igen, bár ezzel együtt is kellenek majd súlyok, vagy a súlyzós edzés egyes izomcsoportoknál hamar értelmét veszti, ha a legelején nem lenne kevés.

Hátazni talán tudsz egy jobban megpakolt egykezessel egy ideig, de pl. guggoláshoz nincs elég súlyod.


Lehet izmosodni kizárólag saját testsúlyos edzéssel is, bár a súlyzó az optimális s ehhez amúgysem értek, én súlyzózni szeretek és húzózkodni nem is lennék még képes, szóval valamit mindenképpen érsz a te módszereiddel is, de konkrétan a súlyzós edzést nézve igenis kevés a súly.


Én csóró vagyok, de pár tárcsát még én is ki tudtam fizetni... 4 5 kilós még nem vészes pluszban, persze az se tart ki sokáig...

2016. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az oke h allithato! Sejtettem de amikor mar konnyunek erzed emelni kell. Van elegendo sulyod otthon?:)
2016. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket és a tanácsokat! :D Tényleg segítettetek!
2016. okt. 18. 00:12
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs elegendő, de ha kell, tudok venni. :)
2016. okt. 18. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!