Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy oldanatok meg ezt a...

Ti hogy oldanatok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
El szeretnek kezdeni tömegelni,viszont iskolába jarok,es oda nem szeretnek csirket+rizst vinni. Ti hogy oldanatok meg? Miutan haza ertem mar tudnam zabálni ezerrel a rizst meg a csirkét csak suliba nem. Hogy oldanatok meg? Fehérje shake zabbal v hogyan?
2016. okt. 18. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak csirke-rizs létezik. A jól elkészített szendvicsek is kiválóak. Ha tömegelsz akkor pedig pláne nem kell annyira szöszölni.
2016. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudnal gyors egy szendvicset küldeni,h mi lenne ajo? Gondolom jo sok kenyér de fehérje?? Egy komplett szendot pls :)
2016. okt. 18. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:

2, ezt sem kell túlbonyolítani. mehet bele bőven sonka, szalámi.. bármi amit szeretsz. csak a párizsit és társait felejtsd el. mehet bele még főtt tojás, zöldségek akármi.

Jó étvágyat! :)

2016. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a kedvencem pl,pár szelet grillezett csirkemell, avokádó, light-mayo vagy bármi amit szeretsz, még lehet hozzá salátát zöldségeket amit találsz, két szelet teljes kiőrlésű kenyér közé és kész is vagy, én évekig tudnék ezen a cuccon élni :D
2016. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miert nem lehet evoeszkozos kajat vinni? Ciki? Gimnazista vagyok es siman beviszem a csirekt, rizst, zoldseget. Leulok a padomba es megeszem. Ennyi.
2016. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,ment a zöld! Neem ciki,dehogy is ,csak macerás mindig előre gondolni,2 napra kisütni előre. És nem is miattam,hanem apám mondta,hogy ne vigyek.(Az elején vittem,de megunta és azt mondta,hogy csinál délutánra)
2016. okt. 18. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz magadnak?
2016. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gimnazista vagyok. Pont erre gondoltam, amire az utolso. Nem nagy kunszt. 2 naponta fozok (kiveve a zabpelyhet), szetosztom etelesekbe, megy be a hutobe es kesz. Oszvissz 20 perc a fozes, ujabb 5 perc kiporciozni.
2016. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!