Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lefogytam! De izomvesztéssel....

Arpeyy kérdése:

Lefogytam! De izomvesztéssel. Segítség?

Figyelt kérdés
Na szóval 94-kg-ról indultam 9 hónapja.Mára már 73kg-vagyok.Ezt elérni sok munka koplalás(tudom rossz volt)és edzés segítette.Viszont lefogyni lefogytam de izom tömeget is vesztettem...Ez által lányos zavaromban fel guglira mert jó barát és írták (tömegelésre,izomnivesztésre példát)most ezt teszem 3-4 óránként könnyű kaját eszek nem várom meg az éhséget ezt teszem 2 honapja sajnos eddig semmi sem változott valami tanács? Csapd ki ha vagány vagyol a válaszod!

2016. nov. 2. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Még többet kell enni.
2016. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell 3-4 óránként enni. Egyél többet, ha havi 1kg jön fel, az a jó.
2016. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván tömegelni kell. Megfelelő étrend, edzés, pihenés. Felesleges erről regélni, millió helyen le van írva, hogyan szed fel izmot az ember.


Az pont nem számít, hogy mikor és hányszor eszel, egyszeri evéssel is lehet izmosodni, csak nem mindenkinek megy s esik jól, persze. Találd meg a saját utad ebben.


Ha nem edzel, ne csodálkozz, ha nem izmosodsz, ha az és a pihenés rendben van, akkor egyél többet s legyen rendben a fehérje, nincs ebben semmi nehéz.

2016. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetve van, akinek nehéz enni, annál étrendváltás sem árt.

Mi az a könnyű kaja? Kalória is kell ám elég, az akármilyen lightos cuccokkal nem fog menni.

2016. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!