Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akiknek ízületi fájdalma volt...

Akiknek ízületi fájdalma volt (főképpen könyökre fókuszálva) annak segített valamit a fegyencedzés?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lesz, hidd el!
2016. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogy kezdjek ujra edzeni olyan konyokkel, ami edzes utan meg picit faj de alapjaba veve a mindennapokban mar nem faj (korabban inhuvelygyulladas szeru tunetek voltak, alkar,ujj, konyok fajdalom, feszito erzes)
2016. nov. 16. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, amikor fájt, akkor kellett volna még utána járni, hogy mi az oka. Jobb túl lenni rajta és inkább kihagyni egy-két hetet és pihentetni, minthogy később csak a baj legyen vele.


Én még most is megnézetném a helyedben. Ha ínhüvelygyulladás volt az sokáig eltart még, ha újra kiújul, csak több kárt okozol.

Egyébként könnyített edzés (semmi esetre sem fegyencedzés)inkább vízben, bandázs illetve természetes gyulladáscsökkentő módszerek. Plusz az edzések között sok pihenés és folyadékbevitel. De ezek csak jól ismert dolgok, így látatlanban.

Minél pontosabb a diagnózis, annál pontosabb a kezelés és annál gyorsabb a felépülés.

2016. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mannnocska ***** válasza:

Gyógytornászt, vagy valamilyen fizikoterapeutát kéne megkérdezni.


Nyilván valami mozgásszervi megbetegedésre utal, vagy helytelenül kivitelezett gyakorlat(ok)ra.


Ismerősöm meg volt győződve hogy minden gyakorlatot jól csinált, mégis fájt a válla. 2 féle nyújtást ajánlottam neki, és egy technikai apróságot, és amikor végre beadta a derekát hogy ki is próbálja, elmúlt. Mondjuk nyilván erre konkrétan tudtam hogy mi a gond, egyszerű dolog volt, de egyébként nem értek az ilyen dolgokhoz. Szakember viszont igen.

2016. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben jártam. Nekem az egyik könyökömön alakult ki "golfkönyök".. Ami a könyök belső oldalán szokott jelentkezni, és a húzódzkodás okozta. Mikor erre rájöttem, csak semleges, illetve alsó fogással végeztem a gyakorlatokat, és helyrejött. A lényeg az egésznek, hogy a könyöknek az a természetes, ha semleges fogással végzel minden gyakorlatot.
2016. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!